Outfity plné barev, aneb naučte se správně kombinovat

Sázíte ve svém oblékání na tmavé barvy l, protože jsou neutrální a hodí se prakticky pro jakoukoliv příležitost? Převládá ve vašem šatníku černá, šedá nebo nějaká jiná střídmá barva?

Musíme souhlasit s tím, že tmavé barvy se snadno kombinují, ale na druhou stranu jsme toho názoru, že v nich kolikrát vypadáte jako nenápadné šedé myšky. Nic proti tmavým odstínům, ale čas od času rozhodně není na škodu vsadit na něco trochu odvážnějšího a výraznějšího.

Pakliže si v kombinování barev nejste zrovna dvakrát jisté, pak si určitě nenechte ujít následující řádky. Prozradíme vám v nich, jaké barvy se k sobě náramně hodí a na jaké kombinace můžete vsadit svou horkou kartu.

Kombinování barev nemusí být nuda

Spojení černé a bílé barvy je nestárnoucí klasika, se kterou nikdy nemůžete nic zkazit. Tahle kombinace vás může zachránit v mnoha situacích. Vzhledem k tomu, že bílá a černá společně vždycky vypadají dobře, nemusíte nic dvakrát řešit. Jenže sázet neustále pouze na tuhle dvojici bude za chvíli nuda.

Přitom existuje tolik jiných barev, které společně vypadají velmi pěkně a budou vám slušet. Chcete poradit, jaké barvy se k sobě hodí? V tom případě čtěte dál!

Kombinace první: světle modrá a světle růžová

Mysleli jste si, že spojení světlých odstínů modré a růžové barvy nemůže vypadat dobře? V tom případě jste se spletli! Jen si zkuste tuhle dvojici společně představit v nějakém zajímavém outfitu a okamžitě nám dáte za pravdu, že tohle spojení zkrátka vypadá šmrncovně. Pastelové odstíny modré a růžové barvy vytvoří jemný kontrast a vám dodají na něžném vzhledu.

Kombinace druhá: sytě oranžová a vínová

Spojení oranžové a vínové barvy se vám může na první pohled zdát netradiční a hodně extravagantní, pokud se ale podíváte po druhé, rázem zjistíte, že to vlastně vypadá docela dobře.

Oba dva odstíny jsou hodně výrazné, takže počítejte s tím, že v této barevné kombinaci rozhodně budete vidět. Na tyhle dvě barvičky můžete vsadit kdykoliv během roku – hodí se i teď na jaro. Pokud se nebojíte, že si vás okolí bude všímat, pak není nad čím váhat.

Kombinace třetí: červená a fialová

Je úplně jedno, jestli si pro kombinaci vyberete tmavé nebo světlé odstíny těchto dvou barev, v každém případě to bude vypadat šik.

Fialová a červená jsou si velmi podobné, proto se není čemu divit, že jdou tak dobře dohromady. V tomto případě si dovolíme doporučit vždy stejnou sytost barev –  tedy buď zkombinovat světle fialovou a světle červenou, nebo spojit tmavě červenou a tmavě fialovou. V obou případech neuděláte chybu a zajistíte si zajímavý outfit, ve kterém uděláte dojem.

Kombinace čtvrtá: tmavě zelená a hořčicová

Jako poslední zajímavou kombinaci zmíníme spojení hořčicové a tmavě zelené barvy. I tahle dvojice možná na první pohled působí zvláštně. My jsme ale toho názoru, že společně vypadají dobře. Pokud se nebojíte špetky extravagance, pak vsaďte právě na tyto dva odstíny. Tmavě zelená a hořčicová si spolu skvěle rozumí a náramně k sobě ladí.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články