Inovativní kosmetika pro ženy

Péče o obličej je každodenní rituál. Měla by to být rutina, po které se budete cítit skvěle a zároveň báječně vypadat. Dopřejte si svěží a mladistvý vzhled s kosmetickými přípravky, které budou vhodné přímo pro Váš typ pleti: krémy na obličej, séra, oční kontury, masky a přípravky na čištění obličeje. Mladá nebo zralá pleť, objevte produkt, který vyhovuje vašim potřebám a dodá vaší pleti pevnost a zářivost každý den. Okuste nový pohled na péči o Vaše tělo a nechte se rozmazlovat!

Vyzkoušejte sortiment obohacený o mnoho nových položek s cílem poskytnout komplexní možnosti pro osobní péči a mnoho aspektů vašeho života.

Jak pečovat o pleť krok po kroku?

Péče o pleť zahrnuje soubor různých kroků, z nichž každý má jinou funkci, a proto zahrnuje různé produkty. V ideálním případě byste měli provádět kosmetické procedury dvakrát denně, ráno a večer před spaním. Každý z nás má jiné vlastnosti a potřeby, a proto je důležité nejprve zjistit, jaký typ pleti máme, abychom mohli určit ideální rutinní péči a produkty, které do ní zařadit.

kosmetika

  1. Odličovač-Ten je nutné použít jako první pro důkladné očištění Vaší pleti, před aplikací dalších produktů
  2. Tonikum-Často mylně označováno jako odličovač. Slouží k obnovení fyziologického, mírně kyselého PH pokožky. Tipy a triky, jak na něj, objevíte na https://cosibella.cz/cs/menu/pece-o-plet/pletova-tonika-787
  3. Sérum-To dodá Vaší pleti všechny potřebné aktivní látky ve vysoké koncentraci, a jeho výsledky se často zázračně projevují již po několika použitích. Výbornou účinnou látkou je například vitamín C, který má výrazné účinky proti stárnutí a proti zánětlivou složku. Vyzkoušejte některý z produktů na https://cosibella.cz/cs/menu/ucinne-latky/vitamin-c-818
  4. Pleťový krém-Ten jako finální složka péče o pleť dodává každé pokožce její specifické potřeby, a musí být vhodně vybrán ke konkrétnímu typu pleti. Na trhu existuje nepřeberné množství těchto produktů, ne všechny však dosahují stejné kvality. Prozkoumejte například kvalitní korejskou kosmetiku Etude House, která kromě pleťových krémů nabízí také dekorativní kosmetiku nebo přípravky péče o tělo.

Nepodceňujte každodenní péči!

Věnujte svému tělu tolik péče, kolik si zaslouží! Pokud věnujete svému tělu dostatek času, budete se cítit skvěle nejen fyzicky, ale také psychicky. Zůstat krásná a svěží je běh na dlouhou trať a je potřeba, se mu věnovat pravidelně. Do pečujících produktů pak není nutné investovat enormní částky, stačí si dobře vybrat! Prohlédněte si nabídku Cosibella, kde objevíte produkty od mnoha světových značek, a navíc Vám s výběrem rádi pomohou zkušení odborníci.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články