Crossbody kabelka nikdy nezklame

Úplně úvodem je třeba zdůraznit jednu důležitou informaci o těchto výjimečných kabelkách. Mnozí se totiž domnívají, že kabelky jako takové jsou určeny pouze pro ženy. Tak je samozřejmé, k ženám patří jako jistý doplněk a navíc velmi praktický. Nicméně Crossbody kabelka je skutečně výjimečná svým designem a pohodlným používáním, že ani pánové zkrátka nepřijdou. I pro ně je připravena speciální kolekce těchto kabelek, kterou lze nosit jen tak přes rameno nebo v ruce. Rozhodně podtrhne outfit a vůbec nepůsobí zženštile.

crossbody

Její přednosti:

  • Je prostorná a velikost si můžete zvolit podle svých priorit nebo designu.
  • Není problém si doplnit rovnou několik možných velikostí a poté si zvolit nejvhodnější velikost na potřebné věci nebo podle svého outfitu. Rovněž potěší i sportovní verze.
  • Vybrat si můžete i možnost nošení, podle toho co vám bude více vyhovovat. Lehčí modely jsou vyladěny elegantním řetízkem, objemnější kabelka má příjemně situované uši, ale nechybí ani kožený pásek, který umožní kabelky nosit přes rameno. U těchto kabelek rozhodně oceníte širší popruhy, které se nezařezávají do ramene, tudíž jsou skutečně komfortní i na podobné nošení.
  • Crossbody kabelka má další výhodu v tom, že je v nabídce několik možných barev a odstínů, které se skutečně dají elegantně doladit s denním outfitem. Ženy si poté zakládají na tom, aby jim kabelka ladila se střevíčky, ale i například s barvou nehtů nebo rtěnky.
  • Pokud si zvolíte kabelku pro volnočasovou aktivitu, poté vás rozhodně nezklame mini Cuoieria Fiorentina, kterou lze nosit i jako ledvinku, což je velmi praktické.

hnědá crossbody

Materiál u kabelek hraje velmi důležitou roli

Přirozeně si lze vybrat i materiál, který bude vám vyhovovat nejvíce. Je pravdou, pokud zvolíte praktickou verzi kožené kabelky Crossbody, tak rozhodně chybu neuděláte. Kůže jako taková je symbolem jisté elegance a luxusu. Většinou se ovšem mylně předpokládá, že taková kabelka bude vyžadovat velkou investici, což zase není až tak pravda. Důležitější je, že v podstatě investujete do takového materiálu, který dlouho vydrží, je pevnější a rozhodně svým vzhledem nezklame u žádného outfitu.

Kožené kabelky crossbody by neměly chybět v šatníku

Při nahlédnutí do bohaté nabídky se může stát, že budete nerozhodní ve svém výběru. Rozhodně neuděláte chybu, když si pořídíte černou koženou kabelku, která v podstatě se hodí ke všemu. Spíš bude záležet na tom, jakou budete preferovat velikost. Samozřejmě můžete zvážit i jinou barevnou volbu. V nabídce máte rovněž bílou, hnědou, béžovou nebo červenou, což zase není marné mít po ruce, zvláště když potřebujete sladit střevíčky anebo další doplňky do jedné barvy.
Možností je hodně, a ať se rozhodnete pro jakoukoliv verzi crossbody kabelky, tak rozhodně chybu neuděláte. Stane se vám společnicí prakticky všude.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články