Náplně ECOLIQUID splňují nejnáročnější medicínské podmínky

V současné době existuje mnoho způsobů, jak se zbavit své závislosti na klasických cigaretách. Není už nutné zažívat nepříjemné abstinenční příznaky, které mnohdy přetrvávají i několik týdnů a mohou tak bývalého kuřáka vrátit zpět, do náruče jeho zdraví škodlivé vášně. Jednou z těch příjemnějších možností, jak skoncovat s klasickými cigaretami, jsou cigarety elektronické.

ice meloun

  • Od svého počátku prošly dlouhým vývojem a dnes si může jejich uživatel vybrat z mnoha různých příchutí.

K těm nejoblíbenějším patří ovocné příchutě. Zajímavá, originální a velice osvěžující je také příchuť okurková. Pro milovníky exotiky je k dispozici kaktusová příchuť. Příchutí a vůní je ale mnohem více a není tedy žádný problém vybrat si přesně podle toho, která je našim smyslům nejbližší. Vybírat také můžete náplně nikotinové nebo takové, které jsou vyrobené na beznikotinové bázi. Náplně liquid jsou pečlivě sledované a je u nich zaručena potravinářská a medicínská kvalita podle nejpřísnějších kritérií.

Už žádný zápach klasických cigaret

Další výhodou elektronických cigaret s náplní e-liquid je snadné používání a také absence nepříjemného a obtěžujícího zápachu, kterému se kuřák klasických cigaret nevyhne. Používání elektronických cigaret také v žádném případě neohrozí komfort a čisté prostředí ve vašem domově. Na záclonách nebo jiných textilních materiálech se totiž žádný zápach nebo nepříjemné zbarvení neprojeví.

ice káva

Zdravotně nezávadná desinfekce pro váš domov

Na podobné bázi, na které jsou vyráběné náplně do elektronických cigaret, jsou také vyvinuté čistící a desinfekční prostředky. Vzhledem ke zdravotně nezávadnému složení těchto produktů je můžete využívat i k desinfekci veškerého vybavení, které je určeno pro vaše domácí mazlíčky. Nemusíte mít obavu, že jim způsobní jakékoliv alergické reakce anebo jim samotným budou po použití desinfekce jejich „osobní“ věci nepříjemné. Proces desinfekce je také velice jednoduchý a rychlý. Stačí použít praktický rozprašovač. Veškeré produkty společnosti ECOLIQUID jsou také šetrné k životnímu prostředí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články