Bydlení v malém bytě

Jste mladý pár, který má před sebou společnou budoucnost. Plánujete první společné bydlení. Koupě malého bytu o velikosti garsonky nebo 1+kk bohatě stačí. Našli jste si krásný byt a už probíhají první přepisy a stáváte se vlastníky nemovitostí. Byt je menší, ale pro dva to bohatě stačí. Jen je třeba ho chytře vybavit. Tak abyste měli co nejvíce prostoru a dostatek úložného místa a vše potřebné po ruce. Je dobré u takových věcí přemýšlet a nepustit se do vybavování po hlavě. Když si to necháte projít hlavou, určitě vymyslíte nejlepší možnou variantu.

vestavěné skříně

Jak ušetřit prostor a mít dostatek úložného místa? Musíte myslet minimalisticky. Nejlepší bude investovat do nábytku, který bude dělaný na míru a zabere vám minimum místa. Místo krásně vyplní a nebudete mít prázdné prostory například nad skříní. Můžete si nechat udělat vestavěné skříně až ke stropu. Říkáte si, že tam nedosáhnete. To nevadí, stačí si vzít židli nebo skládací žebřík a do vrchních pozic umístit věci, které běžně nepoužíváte. Například boty na snowboard, přeskáče na lyže, stan a vybavení na kempování nebo na různé sportovní vyžití jako tenisové rakety. Úložný prostor se hodí vždy a nikdy ho není dost. Vestavěnými skříněmi využijete veškerý prostor a zajistíte minimalistické ztráty prostoru.

 byty

Dále můžete místo postele pořídit rozkládací sedací soupravu, která vám zajistí lůžko, úložný prostor i sezení, když dojde návštěva. Bude to na úkor vašeho pohodlí, neboť budete muset lůžko každý den rozkládat. Peřiny můžete schovat do úložného prostoru a nemusíte se bát, že by se vám váleli na sedačce. Jestli k vám moc lidí nechodí nebo je nezvete zvolte si klasickou postel, která pro vás bude pohodlnější. Nebudete muset postel každý den rozdělávat a po ránu zase skládat. Volba je na vás. Co zvolíte, abyste byli ve svém novém bydlení spokojení. Postel nebo rozkládací sedací soupravu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články