Bydlení v malém bytě

Jste mladý pár, který má před sebou společnou budoucnost. Plánujete první společné bydlení. Koupě malého bytu o velikosti garsonky nebo 1+kk bohatě stačí. Našli jste si krásný byt a už probíhají první přepisy a stáváte se vlastníky nemovitostí. Byt je menší, ale pro dva to bohatě stačí. Jen je třeba ho chytře vybavit. Tak abyste měli co nejvíce prostoru a dostatek úložného místa a vše potřebné po ruce. Je dobré u takových věcí přemýšlet a nepustit se do vybavování po hlavě. Když si to necháte projít hlavou, určitě vymyslíte nejlepší možnou variantu.

vestavěné skříně

Jak ušetřit prostor a mít dostatek úložného místa? Musíte myslet minimalisticky. Nejlepší bude investovat do nábytku, který bude dělaný na míru a zabere vám minimum místa. Místo krásně vyplní a nebudete mít prázdné prostory například nad skříní. Můžete si nechat udělat vestavěné skříně až ke stropu. Říkáte si, že tam nedosáhnete. To nevadí, stačí si vzít židli nebo skládací žebřík a do vrchních pozic umístit věci, které běžně nepoužíváte. Například boty na snowboard, přeskáče na lyže, stan a vybavení na kempování nebo na různé sportovní vyžití jako tenisové rakety. Úložný prostor se hodí vždy a nikdy ho není dost. Vestavěnými skříněmi využijete veškerý prostor a zajistíte minimalistické ztráty prostoru.

 byty

Dále můžete místo postele pořídit rozkládací sedací soupravu, která vám zajistí lůžko, úložný prostor i sezení, když dojde návštěva. Bude to na úkor vašeho pohodlí, neboť budete muset lůžko každý den rozkládat. Peřiny můžete schovat do úložného prostoru a nemusíte se bát, že by se vám váleli na sedačce. Jestli k vám moc lidí nechodí nebo je nezvete zvolte si klasickou postel, která pro vás bude pohodlnější. Nebudete muset postel každý den rozdělávat a po ránu zase skládat. Volba je na vás. Co zvolíte, abyste byli ve svém novém bydlení spokojení. Postel nebo rozkládací sedací soupravu.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články