Pomocníci pro snadnější a rychlejší hubnutí

Chcete být štíhlejší? Shodit pár kilo nebo razantně zhubnout? Pak se vám možná budou hodit pomocníci, kteří vám pomohou zhubnout. Co zařadit do jídelníčku, aby vám shazování přebytečných kilogramů šlo rychleji? Vyzkoušejte potraviny, po kterých se hubne snadněji.

zelený čaj

Zelený čaj
Zelený čaj dokáže hotové zázraky. Jeho pravidelným popíjením totiž nastartujete váš metabolismus. Tělo tak bude snáze spalovat tuky a hubnutí vám půjde lépe. Dokáže zvýšit spalování dokonce až o 17 % a výdej energie o 4 %. Ideální je, když vypijete jeden šálek půl hodiny před každým jídlem. Zasytí vás a také tím podpoříte látkovou výměnu.
Ananas
Ananas obsahuje hodně vody a vlákniny, která podporuje trávicí systém. Mimo to obsahuje také enzym s názve bromelin. Ten se podílí na odbourávání tuků. Konzumací ananasu také podpoříte odvodňování organismu.
Chilli papričky
Chilli papričky obsahují látku kapsaicin. Ta je považována za jeden z nejsilnějších spalovačů tuků. Konzumací dochází ke zrychlení metabolismu. Pomůže vám zbavit se tuku v problémových partiích – v pase a na bocích.
Chřest
Konzumací chřestu dochází k pročišťování a detoxikaci organismu. Obsahuje minimum kalorií a je bohatý na vlákninu, vitamíny a minerály. Je také skvělý na rychlé zahnání hladu.
Jablka
Jablka díky vysokému obsahu pektinu (typ vlákniny) prospívají střevům a navozují rychlejší pocit nasycení. Očišťují tělo od škodlivých látek, a tak napomáhají odbourávání tuků z těla.

ananas

Jablečný ocet
Stačí jen dvě lžička jablečného octu denně a účinky se velice rychle dostaví. Podporuje látkovou výměnu v těle, zlepšuje trávení a pročišťuje střeva. Skvělé také je, že snižuje chuť na sladké.
Ovesné vločky
Dopřejte si dvakrát denně ovesnou kaši a sami budete příjemně překvapeni, jak váha půjde krásně dolů. Obsahují rozpustnou vlákninu, takže vás zasytí na dlouhou dobu a podpoří váš trávicí systém.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články