Bydlení plné energie a života

Ať už je vám 30 nebo víc, na tom nezáleží. Domov plný barev a dynamiky se hodí pro všechny věkové kategorie.

I přesto, že se nejedná o přesně definovaný styl zařízení bydlení, pár nápadů se vždy může hodit:

• Nenakupujte vše do domu na jednom místě, prohlédněte si více obchodů, více stylů. Dnes je velkou výhodou, že existuje mnoho osvědčených e-shopů, kde nakoupíte kvalitní zboží. Navíc se můžete orientovat i podle recenzí.
• Inspirujte se v magazínech o bydlení. Najdete nepřeberné množství nápadů, které si můžete snadno zrealizovat.

zajímavé křeslo v rohu

• Zapojte do vybavení domácnosti své koníčky. Hrajete na kytaru? Nebojte se udělat si doma nápaditou stěnu vyzdobenou zajímavými hudebními nástroji, jejichž pořízení nemusí být ani finančně náročné. Fotíte rádi? Vystavte si doma své nejlepší snímky a nešetřete na velikosti. Pletete? Vytvořte si trendy maxi pletené přikrývky na gauč nebo originální potahy na polštáře, které vám budou přátelé závidět.
• Nebojte se barev. Zapomeňte na nudné neutrální barvy a vneste do vašeho domova pestrost třeba díky barevnému koberci. Jestliže rádi čtete, pořiďte si do rohu pokoje originální pohodlné a barevné křeslo, které upoutá pozornost a vám se v něm bude pohodlně odpočívat. Zkuste nějakou veselou barvu, která rozjasní celou místnost. Nebojte se kontrastů. Ke křeslu si najděte stolek nebo skříňku s nevšedním designem, kde nebudou knihy seřazené podle pravítka, ale dáte jim trochu volnosti a použijete kreativitu.

moderní interiér

• Dnešní trendy v bydlení se zbavují standartní uniformní sedací soupravy v obýváku a do prostoru vnáší různá křesla, lehátka, zavěšená křesílka (vajíčka) v rozmanitých tvarech a barvách, aby si každý mohl vybrat své pohodlné místo.
• I malý prostor jde zařídit vesele a prakticky. Například využít menší místnost pro umístění kuchyně nemusí být složité. Vybavení, které se nevejde do skříněk, můžete nechat zavěšené všude tam, kde najdete místo. Využijte různé poličky, věšáky, koše a stojany.
• Pokud chcete zařídit v moderním a živém stylu dětský pokoj, děti vás budou milovat, když jim umožníte realizovat jejich nápady. Spolu můžete vymyslet netradiční využití všedních věcí nebo pokoj zařídit tak, aby vypovídal o zájmech a koníčcích dítěte.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články