Které přípravky na hubnutí skutečně pomáhají?

V dnešní době je moderní mít štíhlou postavu. Zvláště pak ženy se často setkávají i s nevraživými pohledy, pokud mají výraznější nadváhu. A i jejich šance najít partnera či dokonce zaměstnání se snižují.
 
Bohužel, současný životní styl hubnutí příliš nepřeje. Většina z nás má sedavé zaměstnání, které, byť psychicky velmi vyčerpávající, příliš k budování tělesné kondice nepomůže. A po příchodu domů a udělání nezbytných prací jsme rádi, že se můžeme svalit do křesla a trochu si odpočinout, než padneme do postele.

jablko s krejčovským metrem
 
Není tedy divu, že se mnozí lidé snaží procesu hubnutí pomoci nejrůznějšími prostředky. Velmi oblíbené jsou pak nejrůznější doplňky stravy či koktejly, které nám mají pomoci dosáhnout vysněné váhy bez toho, že bychom se museli nějak výrazněji omezovat, nebo dokonce měnit svůj životní styl.
 
To zní samozřejmě velmi dobře. Vždyť kdo by nechtěl výsledky bez práce? Je ale skutečně možné si štíhlou postavu skutečně tímto způsobem de facto koupit? Přeci jen se říká, že za peníze se dá koupit prakticky všechno.
 
V tomto případě tomu však tak není. Naprostá většina těchto přípravků nefunguje, nebo je jejich efekt tak malý, že jej prakticky nepoznáme. A to bez ohledu na to, která celebrita jej propaguje.
 
Pak zde máme nejrůznější cvičící stroje. I ty jsou poměrně oblíbené, a část lidí má doma prakticky malou posilovnu. Najdeme zde vše, od rotopedů přes běhací pásy až po činky či stroje na přitahování. Mohou mít tyto nějaký efekt?

štíhlý pas
 
Zde je dobrá správa, tyto stroje nám skutečně mohou pomoci zhubnout. Ovšem k tomu je třeba, abychom je pravidelně používali. Také je nutné si dát pozor na jednu věc: většina z těchto přístrojů je konstruována na procvičování určité svalové partie. Pokud budeme cvičit jenom ji a ostatní opomeneme, říkáme si o potíže. Je proto dobré buď koupit více strojů, nebo jednoduše takový, který nám umožní procvičovat celé tělo. Jen tak dosáhneme požadovaného efektu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články