Nejnovější interiérové trendy

Máte rádi nové trendy nejen v oblasti módy, ale také v oblasti interiérů? Zjistěte, co je momentálně in v oblasti interiérů a vyberte si některý ze stylů, který můžete aplikovat i u vás doma.

jídelna

  • Minimalistický styl

Jak už název napovídá, jedná se o styl, kdy je v interiéru použito minimum věcí, nábytku, dekorací a dalších předmětů. Řídí se tím, že v jednoduchosti je krása. Tento styl je vhodný především do menšího bytu, které pak působí vzdušnějším dojmem.

  • Skandinávský styl

Inspirujte se severskými zeměmi a vneste do vašeho interiéru skandinávský styl. A čím se vyznačuje? Jsou to především světlé barvy, konkrétně krémové a pastelové odstíny, které vnesou světlo i do vašeho domova a dodají mu vzdušnost. Pro tento styl jsou také typické přírodní materiály, konkrétně dřevo, kov nebo kožešiny.

  • Boho styl

Pro boho nebo také hippie styl jsou typické rozmanité a pestré vzory, květiny, lapače snů a další podobné prvky, které dodávají interiéru určitou svobodu.

  • Retro styl

I retro je v kurzu a do módy se tak zpět vrací nábytek a vybavení z dob dávno minulých. Jde o styl z doby 50. – 70. let minulého století. Trendy jsou tak retro doplňky a vzory, které ozvláštní nejeden interiér.

obývací pokoj.jpg.crdownload

  • Vintage styl

Tento styl, to jsou především prvky, které už mají tzv. nejlepší léta za sebou. Mají starý vzhled s nádechem romantiky. Ty nejlepší kousky můžete pořídit třeba na bleším trhu.

  • Industriální styl

Máte rádi kombinaci kamene, kovu a dřeva? Pak je pro vás industriální styl jako stvořený. Právě tyto prvky jsou pro něj totiž typické. Společně tak vytvářejí jedinečné kombinace, které se inspirují starými továrnami. Tento styl se skvěle vyjímá v prostorných a slunných místnostech.

  • Venkovský styl

Pro ty, co milují přírodu a venkov, je tento styl jako stvořený. Klade důraz na dřevo a další přírodní materiály.

  • Provensálský styl

Tento styl má svůj původ v jihovýchodní Francii. Základem je dřevěná podlaha a kontrastem k ní pak bílý nábytek. Hodí se do obývacích pokojů nebo ložnic.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články