Dokonalá chuť domácí kvality

Dostali jste chuť na pravou domácí limonádu, ale nevíte jak na to? Nemáte čas běhat po lese a trhat čerstvé ovoce a pak několik hodin stát u sporáku a vařit? Už Vás nebaví ty uměle chutnající limonády a šťávy z obchodů, a chcete si dopřát opravdovou čerstvou chuť ovoce? Tak není nic jednoduššího než přijít k nám a vybrat si příchuť, na kterou máte zrovna chuť.

sirup

Náš bezinkový sirup z plodů je skvělým výběrem. Je uvařený podle osvědčené receptury z čerstvě nasbíraných plodů, které vyrostly v našich luzích a hájích a proto Vám můžeme zaručit opravdovou kvalitu a skvělou chuť. Všechny naše sirupy jsou vyráběny tímto osvědčeným způsobem bez přidávání umělých sladidel a dochucovadel, a proto víte, co pijete.

Díky tomu, že my už jsme za Vás nasbírali všechno chutné ovoce, stáli několik hodin u sporáku a vařili, tak jsme také všechny naše produkty včetně bezinkového sirupu z plodů originálně zabalili do jedinečných a krásně zdobených lahví s originálním uzávěrem a tak mohou být ozdobou Vaší kuchyně a mohou se dokonce stát i velmi příjemným a milým dárkem pro Vaše blízké.

Kromě bezinkového sirupu z plodů můžete v naší opravdu rozmanité nabídce najít i další lety prověřené a známé příchutě našeho českého ovoce, ale také speciální až netradiční příchutě, které jste možná ještě dosud nevyzkoušeli. Co takhle v létě vyzkoušet opravdu osvěžující chuť okurkové limonády? A co třeba rakytník nebo zázvor? Jistě rádi vyzkoušíte i nezvyklé kombinace jako je třeba pomeranč s hřebíčkem nebo malina s bazalkou.

sirupy

A tak bychom mohli pokračovat stále dál. Prostě a jednoduše, bezinkový sirup z plodů není naším jediným skvělým produktem, a proto nás navštivte a vyberte si svou oblíbenou příchuť Vy sami.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články