Kvalitní světlo na každém místě

V dnešní době existuje opravdu velká spousta nejrůznějších světelných zdrojů, tak jako existuje mnoho druhů světel, svítilen, lamp, lustrů a dalších osvětlení. Každé svítidlo si vyžaduje jiný typ světelného zdroje. Základní rozlišení světelných zdrojů je na interiérové a na exteriérové, tedy ty, které můžete využívat doma či v kanceláři a ty, které využijete ve venkovním osvětlení či je naleznete v osvětlení veřejných míst, jako jsou náměstí či ulice.

proud žárovky

K osvětlení venkovních prostor bývaly dříve využívány rtuťové výbojky, které ovšem v poslední době bývají nahrazovány modernějšími a výkonnějšími sodíkovými výbojkami. Je pravdou, že rtuťové světlené zdroje mívali dlouhou životnost, ale sodíkové jsou ještě výkonnější a hlavně úspornější než tyto zastaralé světelné zdroje. Je pravdou, že by Vás z počátku mohla trochu překvapit vyšší cena sodíkových výbojek, ale můžeme Vám zaručit, že investice do tohoto světelného zdroje se opravdu vyplatí.

Sodíkové výbojky jsou v dnešní době vlastně nejúčinnějším světelným zdrojem a to hlavně díky dosažení maximálního měrného výkonu. Jde nejen o světlený zdroj s dlouhou životností, ale také s vysokou viditelností a to i v případě velmi špatného počasí jako je například velmi hustá mlha či sněžení. Jak jste již jistě pochopili, tyto světelné zdroje jsou určené pro venkovní využití, a proto najdou své uplatnění při osvětlení ulic, sportovních či průmyslových areálů, parků a parkovišť a tak dále.

šest žárovek

V naší nabídce najdete nejen sodíkové výbojky, ale také halogenidové či rtuťové v mnoha různých tvarech, velikostech, typech a wattážích s různými paticemi od předních světových výrobců. Pokud byste si nevěděli rady s výběrem, tak se obraťte na nás a my Vám rádi pomůžeme najít ten správný typ světelného zdroje pro Vaše osvětlení. Jistě budete velmi spokojeni, jak s našimi produkty, tak i s našimi službami.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články