Jak najít lásku v době kovidové

Jste sami a rádi byste opět našli skvělí protějšek, se kterým byste toho měli hodně společného a dobře si rozuměli? Není to jednoduché a dnešní doba nám to neumožňuje ještě více. Vše je zakázané a vy se nesmíte vídat ani se svými známými a rodinou. Natož potkat někoho cizího. Spousta lidí se bojí s někým navázat kontakt. Může být nemocný a může mě nakazit. Tato doba naprosto jakákoliv seznámení s novou láskou zabila. Jediné co vám dovoluje se seznámit virtuálně přes sítě. Ve starším věku seženete partnera jen těžce. Musíte mít trochu štěstí.

spojení s lidmi

Příkladem je rozvod manželů, kteří mají za sebou patnáct let společného života, a už to dále nejde. Jeden z nich začal druhého podvádět a vzájemný cit u obou vyhasl. Prošli si těžkými chvílemi rozvodu a teď pociťují potřebu najít nového partnera. Na ulici ho nepotkáte a většina lidí se uchyluje k seznamkám. Není to špatná věc, ale může vám i ublížit. Někteří přihlášení neberou vážně city druhých a mají mravné narážky. Pak se, ale najdou i takoví, kterým se stalo to stejné a hledají to co vy. Musíte to vyzkoušet. Určitě toho dotyčného nenajdete hned na prvním domluvené schůzce. Nejdříve si s nimi začněte psát už podle toho, jak se vyjadřují a projevují styl psaní, vás buďto okouzlí nebo naopak odradí.

vztahy

Poznáte, že u někoho to nebude mít cenu a u někoho ano. Rozhodně vás to rozptýlí a budete myslet chvíli na něco jiného. O tyto novinky se budete chtít podělit a sdílet je s nejlepší kamarádkou nebo kamarádem. Ten se vám bude snažit radit. Zkus to, nic neztratíš. Nebo vám dotyčného budou vymlouvat. Poznejte nové lidi díky síti. Neboť v kině, divadle, na firemní akci či letní venkovní zábavě je nepotkáte. Jelikož jsou všechny kulturní akce zrušené a zakázané. Nepodíváte se do zahraničí, ani nepojedete na dovolenou. Vaší jedinou šancí je virtuální seznámení. I v tomto světě můžete najít svůj vztah. Jen musíte hledat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články