Školní batohy pro prvňáčky i studenty

S nástupem našeho dítěte do školy přichází ještě jedna starost. Jaký školní batoh mu pořídit, aby splňoval všechny zdravotní i estetické předpoklady. Vzhledem k tomu, že na svých zádech ponese každý den docela těžký náklad, je nutné klást na batoh nejvyšší nároky. Ty splňuje produktová řada školních batohů od českého výrobce STIL.

školní batoh

  • Anatomické a odlehčené batohy této značky jsou ověřeny lékaři i samotnými dětmi.
  • Skvěle sedí na zádech, nikde netlačí, a vaše dítě si tak nebude stěžovat na bolesti zad.
    • Kromě toho jsou vyrobené z odlehčených materiálů.
    • Tyto moderní batohy neváží ani jeden celý kilogram.

Školní aktovka pro prvňáčka
Nástup našeho potomka do první třídy je velkým životním krokem. Usnadnit mu ho můžete výběrem školní aktovky pro prvňáčka STIL, která má vnitřní prostor rozdělen na dvě přihrádky, a dovoluje tedy přehledné uspořádání. Pro větší bezpečnost na cestách jsou na všech stranách aktovky bezpečnostní prvky.

  • Materiál tašky je voděodolný, tudíž ani v nepříznivém počasí se váš školák nemusí o své věci obávat.
  • Moderní patentové zapínání FIDLOCK s magnetem dovoluje snadnou manipulaci jednou rukou.

Školní batohy pro 2. stupeň
Batohy pro školáky pro 2. stupeň jsou určené odlehčené anatomické školní batohy s 3D zádovým systémem, které jsou plně v souladu s dětskou postavou. Nejdůležitějšími parametry jsou především ergonomická záda, hrudní pás a nastavitelné popruhy. Váš školák uvítá šikovné členění, které umožní vyvážené rozmístění věcí po stranách i uvnitř batohu.

školní aktovka

Studentské batohy
Kvalitní batohy STIL jsou určené i pro studenty středních nebo vysokých škol. Studentské batohy od české firmy jsou pohodlné i při delší chůzi a větším zatížení.

  • Kromě praktického uspořádání vnitřních prostor jsou batohy oblíbené i pro svůj moderní design, který splňuje očekávání i toho nejnáročnějšího teenagera.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články