Tea tree olej – skvělý kosmetický pomocník

Tea tree olej je malý zázrak přírody, který je mimo jiné i skvělým kosmetickým pomocníkem. Tento čirý esenciální olej je známý svou typickou vůní. Pořiďte si ho do vaší kosmetické výbavy. Využití tohoto olejíčku je opravdu široké.

olejíček

Zatočí s pupínky
Trápí vás různé pupínky, které vám kazí vzhled? V tomto ohledu je olejíček z tea tree účinnou první pomocí. Už když si všimnete nevzhledného začervenalého pupínku, je na čase vytasit tuto zbraň. Olej tea tree má dezinfekční a antibakteriální účinky. Postará se tak o rychlejší hojení pupínků, které tak nestihnou vyrůst v nevzhledné zanícené vřídky. Stačí jen párkrát za den nanést olejíček na vatovou tyčinku nebo vatový tampón a pupínek jím potřít.
Nenechte opar znepříjemnit vám den
Někdo ani neví, co to opar je a někoho zase tento kosmetický problém trápí několikrát do roka nebo i častěji. A co na něj zabírá? Právě i tea tree olej. Už při prvních příznacích vznikajícího oparu neváhejte sáhnout po tomto pomocníkovi a opar nebude mít šanci. Vyzbrojte se účinnou obranou proti nepříjemnému oparu a zbavte se ho co nejrychleji.Nepříjemnosti letních večerů, aneb komáři útočí
Léto to je především sluníčko, vodní radovánky, grilování a večerní posezení na terase nebo u ohně. K létu ovšem i patří nepříjemnosti v podobě komárů, kteří umí pěkně potrápit. Proti svědění a na urychlení hojení nevzhledných štípanců od komárů a další havěti vám pomůže opět onen zázračný tea tree olejíček. svědění, místo dezinfikuje a urychlí hojení. Zároveň také funguje i jako repelent, takže komáři už nebudou mít šanci.

tee tree oil

Otravný hmyz
Nachlazení? Nemá šanci!
Dejte sbohem nepříjemnému nachlazení. Tea tree olej můžete použít i během vašeho léčení nebo i jako prevenci. Stačí jen pár kapek přidat do koupele nebo do aromalampy. Vzduch bude čistější a vám se bude lépe dýchat. Znatelnou úlevu také pocítíte při rýmě, na kterou má tento pomocník také zázračné účinky.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články