Tea tree olej – skvělý kosmetický pomocník

Tea tree olej je malý zázrak přírody, který je mimo jiné i skvělým kosmetickým pomocníkem. Tento čirý esenciální olej je známý svou typickou vůní. Pořiďte si ho do vaší kosmetické výbavy. Využití tohoto olejíčku je opravdu široké.

olejíček

Zatočí s pupínky
Trápí vás různé pupínky, které vám kazí vzhled? V tomto ohledu je olejíček z tea tree účinnou první pomocí. Už když si všimnete nevzhledného začervenalého pupínku, je na čase vytasit tuto zbraň. Olej tea tree má dezinfekční a antibakteriální účinky. Postará se tak o rychlejší hojení pupínků, které tak nestihnou vyrůst v nevzhledné zanícené vřídky. Stačí jen párkrát za den nanést olejíček na vatovou tyčinku nebo vatový tampón a pupínek jím potřít.
Nenechte opar znepříjemnit vám den
Někdo ani neví, co to opar je a někoho zase tento kosmetický problém trápí několikrát do roka nebo i častěji. A co na něj zabírá? Právě i tea tree olej. Už při prvních příznacích vznikajícího oparu neváhejte sáhnout po tomto pomocníkovi a opar nebude mít šanci. Vyzbrojte se účinnou obranou proti nepříjemnému oparu a zbavte se ho co nejrychleji.Nepříjemnosti letních večerů, aneb komáři útočí
Léto to je především sluníčko, vodní radovánky, grilování a večerní posezení na terase nebo u ohně. K létu ovšem i patří nepříjemnosti v podobě komárů, kteří umí pěkně potrápit. Proti svědění a na urychlení hojení nevzhledných štípanců od komárů a další havěti vám pomůže opět onen zázračný tea tree olejíček. svědění, místo dezinfikuje a urychlí hojení. Zároveň také funguje i jako repelent, takže komáři už nebudou mít šanci.

tee tree oil

Otravný hmyz
Nachlazení? Nemá šanci!
Dejte sbohem nepříjemnému nachlazení. Tea tree olej můžete použít i během vašeho léčení nebo i jako prevenci. Stačí jen pár kapek přidat do koupele nebo do aromalampy. Vzduch bude čistější a vám se bude lépe dýchat. Znatelnou úlevu také pocítíte při rýmě, na kterou má tento pomocník také zázračné účinky.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články