Chytré hodinky pro muže sportovce i elegány

Chytré hodinky jsou perfektní volbou jak pro muže, kteří pravidelně sportují, tak i pro elegantně zaměřené pány. Stačí si jen vybrat vhodný design a takový typ chytrých hodinek, který k vám bude sedět a bude se hodit k vašemu zaměření. V nabídce tak najdete jak sportovní chytré hodinky, tak elegantní chytre hodinky, a to v různých barevných provedeních a designech. Vyberte si takový model, který se vám bude dobře nosit a svými funkcemi vám bude maximálně vyhovovat, ať už jej vezmete kamkoliv.

pánské hodinky

Sportovní chytré hodinky pro různé aktivity

Sportovní chytré hodinky by neměly chybět ve výbavě žádného sportovce. Stanou se nepostradatelným společníkem, a to jak při cvičení, tak i při turistice a dalších aktivitách. Díky nim budete mít váš oblíbený pohyb jednoduše pod kontrolou. Získáte nejen přehled o době trvání takové aktivity, ale také o spálených kaloriích, tepové frekvenci apod. Sportovní chytré hodinky mají silikonový pásek zajišťující pohodlné nošení. Navíc jsou i voděodolné, takže si s nimi můžete jít klidně i zaplavat nebo do sprchy. Hodit se vám budou i při vašich outdoorových aktivitách. Pokročilejší modely jsou totiž vybaveny třeba i kompasem, spotřebou kyslíku při sportovních aktivitách nebo výškoměrem a barometrem. S takovými chytrými hodinkami se zkrátka neztratíte.

kožené hodinky

Elegantní chytré hodinky pro běžné nošení i do společnosti

Preferujete spíše elegantní módní doplňky a sportování vám nic moc neříká? I pro vás se v nabídce najdou chytré hodinky, které vás potěší svým designem. Poslouží vám i jako taková malá přenosná kancelář a spojení s okolním světem. Elegantní sportovní hodinky jsou vybaveny koženým páskem, který z nich dělá zajímavý módní doplněk pro běžné každodenní nošení i do společnosti. Vybrat si můžete z několika barevných variant kožených pásků a sladit je tak s vaším outfitem.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články