Trendy na jaro a léto, které si zamilujete

I když v obchodech s oblečením právě vrcholí zimní výprodeje, je na čase poohlédnout se po kouscích, se kterými přivítáte nadcházející jaro a léto. Vše se dozvíte v kategorii-móda a styl.Moderní žena

Některé trendy, která nás uchvátily v loňském roce, se znovu vrací i v této sezóně, a proto si je pojďme alespoň z části připomenout. Stejně tak ale můžeme obdivovat trendy nové, neokoukané. Návrháři i letos s nostalgií vzpomínají na léta osmdesátá a devadesátá, připravte se proto na šortky nebo bláznivé potisky, se kterými se přenesete znovu do dětských let. Pokud naopak dáváte přednost strohé eleganci, přijdete si na své v podobě ozdobných mašlí a béžové nebo nude barvě.

  • Módní zelená

Letos na jaře a v létě byste si měli oblíbit odstíny chladivé zelené, které si propůjčila značka By Far u svých kabelek a rozhodně je hodně co k vidění.

  • Jemná elegance háčkované krajky

Rozhodně si ještě pamatuje na háčkované topy, které se nosily přes lehká vzdušná tílka. Přesně tento trend je po více jak dvaceti letech opět zpět a záleží jen na vás, jak se k tomuto módnímu trendu postavíte. Vidět totiž můžete téměř cokoliv – přes husté vzory, které připomínají babiččin ubrus, až po velká oka ve stylu kdysi oblíbené síťovky.

  • Mašle všude kam se podíváš

Mašle a je úplně jedno, jestli na krku, ramenou nebo v pase. Na šatech i na kouscích, kam by vás nikdy velká mašle nenapadla umístit. Je elegantní a dodává pocit ženskosti.

  • Ve znamení neonových barev

Jaro a léto 2020 bude ve znamení pestrých a neonových barev a kontrastů. Hlavně v podobě intenzity barvy, kdy na jedné straně budou stát vybledlé pastelové tóny a na straně druhé silné zářivé odstíny v podobě žluté.Letní móda

  • Barevné potisky

V módě budou i nejrůznější potisky inspirované devadesátkami. Hlavně pak hravé, geometrické tvary a zářivé barvy, kterým bude dominovat hlavně červená, modrá a tyrkysová.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články