Obočí, které je v nejlepší formě

Optimálně tvarované obočí propůjčí tváři pevnější kontury a dokonce i výraz. Dokáže omladit celkový vzhled a dokonce by mělo být základem precizního líčení. Je nesmírně důležité, jelikož správně rámuje obličej. Díky správně upravenému obočí se můžeme skutečně cítit skvěle a navíc budeme vypadat stále přitažlivě a svěže. To přirozeně platí pro každý věk a tak se můžeme pustit do práce, jelikož péče o něj se rozhodně vyplatí.kosmetická úprava obočí

  1. Správný tvar

V první řadě by bylo nejlepší navštívit profesionální kosmetický salon, kdy za pomoci kosmetičky získáme představu, jak by mělo naše obočí vypadat, aby skutečně naplnilo všechny požadavky a bylo efektivní. Poté již stačí tento tvar pouze udržovat.

  1. Trochu bolesti se musí vydržet

Pokud budeme obočí tvarovat, tak se bez trhání neobejdeme, avšak je nutné dodržovat nějakou přiměřenost. Rozhodně není hezké si udržovat nad očima husté houští, ale ani příliš velké vytrhání parádu nenadělá. Přirozenost je zcela ideální a na linky místo obočí je dobré zcela zapomenout.

  1. Mezery se musí zamaskovat

Mnohdy vzniknou i mezery, ale není to nic tragického, pokud máme po ruce tužku nebo pudr na obočí. Musí být v odpovídající barvě a můžeme se pustit do maskovacího procesu. Barva neboli odstín obočí by měly odpovídat odstínu vlasů a to bez ohledu na to, zda budou barvené či přírodní.úprava obočí, masáž obličeje

  1. Jak udržet správnou kondici

Tentokrát se opět zaměříme na obočí, kdy chceme, aby nám vydrželo po celý den v dobré kondičce. Když provedeme všechny úpravy a jsme spokojeny s výslednou prací, tak je dobré ho přetřít transparentním gelem. Jeho předností je, že barvu uzavře. A když pod oblouk naneseme zvýrazňovač, tak dodáme svému obočí výraznější tvar a otevřený pohled, což pěkně působí na celkový vzhled.
Kdo si na úpravu netroufne, což není žádná ostuda, bude dobré se obrátit na profesionální pomoc. Ta si poradí s každým problémem a navíc rozhodně ví, po čem má sáhnout, aby náš obličej byl perfektní.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články