Pár dobrých důvodů, proč si pořídit sušičku

Praní, věšení, skládání a žehlení prádla jsou činnosti, které nám zabírají hodně času, a často potřebujeme právě ten kus oblečení, který se ještě suší na sušáku.
Na trh přichází na pomoc spotřebič, bez kterého se po jeho vyzkoušení neobejdete. Proč si ale pořídit sušičku? 
• UŽ NEBUDETE ZTRÁCET ČAS SE SUŠENÍM OBLEČENÍ
Se sušičkou se konečně můžete rozloučit s veškerým časem promarněným umístěním oblečení na sušák. Už se nemusíte starat o to, že nebudete mít ani chvilku volna, nebo týden odkládat praní, protože venku prší a všude je vlhko. Vyprané oblečení můžete dát přímo na sušení, poté jej můžete vyžehlit nebo dát přímo do šatníku na své místo.

pračka a sušička

• VŽDY BUDETE MÍT VOŇAVÉ A MĚKKÉ PRÁDLO
Pokud jste už někdy vyprazdňovali sušičku, všimli jste si, jak jsou oděvy měkké a velmi voňavé, a vůně nezmizí ani časem. Pro vždy měkké a voňavé prádlo, si život bez sušičky nebudete umět představit. Jakmile jej vložíte dovnitř, vysuší se příjemným teplem, látky zůstanou neporušené, velmi měkké a bez nadměrných záhybů.
• MŮŽETE RYCHLE VYŘEŠIT MIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTI S OBLEČENÍM
Kolikrát jste přemýšleli o nošení kalhot, konkrétních šatů nebo košile, a pak jste si uvědomili, že je mít nemůžete, protože jsou ještě v koši na praní. Se sušičkou můžete zachránit jakoukoli nouzovou situaci s oblečením. Stačí oděv vyprat ručně nebo v pračce a poté usušit. Bude teplý, měkký, voňavý a připraven k nošení.
• SNÍŽENÍ ČASU STRÁVENÉHO ŽEHLENÍM
Žehlení rozhodně není nejzábavnější činnost na světě. Zvláště pokud vám nebezpečně roste hromada prádla, které je třeba žehlit znovu a znovu.
Sušičky jsou dnes vybaveny systémem Iron System, který jim umožňuje eliminovat záhyby a poskytnout vám oděvy, které jsou nejen měkké, ale také připravené ke složení a uložení do skříně, bez žehlení.
Samozřejmě vždy bude nějaký oděv, který se bez žehlení neobejde. Ale díky měkkosti, kterou tkanina získává, bude vše snadnější.
• UŽ NEBUDETE OTROKEM POČASÍ
Když musíte sušit prádlo, trávíte spoustu času kontrolou, jestli prší nebo je slunečno, jestli hrozí sníh nebo krupobití. A kolikrát, když jste v práci, prádlo zmokne. Se sušičkou si už nemusíte dělat starosti se sluncem nebo deštěm. Stačí jen vytáhnout oblečení z pračky a pohodlně ho usušit a za pár hodin jej můžete bez stresu a ztráty času vrátit zpět do skříně.

prádelní šňůra

• ÚSPORA ČASU PŘI ÚKLIDU DOMU
Asi 65% času stráveného domácími pracemi zabírá prádlo. Mezi praním, věšením, sušením prádla a žehlením trávíte dlouhé hodiny. Když místo toho použijete sušičku, díky rychlému sušení a možnosti žehlení poloviny oděvů, ve srovnání s tím, když schnou na čerstvém vzduchu, budete mít možnost ušetřit zhruba polovinu času!
• DEZINFIKUJTE OBLEČENÍ TÍM NEJLEPŠÍM MOŽNÝM ZPŮSOBEM
Teplo sušičky během fáze sušení vám umožní lépe dezinfikovat své oblečení. Jakékoli bakterie nebo zárodky, které přežijí cyklus v pračce, při kontaktu s teplem ze sušičky zmizí. Kromě toho je ideální pro oblečení novorozenců, o kterých je známo, že mají velmi citlivou pokožku. Měli byste vědět, že pokud své oblečení sušíte na čerstvém vzduchu, přijde do styku se smogem a škodlivými mikročásticemi přítomnými ve vzduchu, čímž bude oblečení méně hygienické a čisté.
• SUŠIČKOU UŠETŘÍTE PENÍZE
Používáním sušičky hodně ušetříte. Za prvé, už v pračce nepotřebujete aviváž, budete mnohem méně používat žehličku, vaše oblečení zůstane dlouho lepší a méně poškozené, takže si nebudete muset kupovat stále nové oblečení.
• SUŠIČKA CHRÁNÍ VAŠE OBLEČENÍ
Nakonec vám sušička umožní prodloužit životnost vašeho oblečení. Vlněné svetry zůstanou měkké a bez žmolků, džíny a bavlněné kalhoty zůstanou pružnější a nedeformují se, prostěradla a peřiny budou vždy měkké, zářivé a voňavé. Navíc nebudete riskovat, že tmavé oblečení na slunci vybledne.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články