Hubneme do plavek

Každá žena má občas pocit, že je moc při těle anebo že ji to prostě nesluší. Ano, už jsme prostě takové. Neustále si na sobě hledáme něco, s čím sami nejsme spokojeni. Je to všechno o hlavě. Jestli se chcete zbavit nějakého přebytečného tuku, tak věřte, že když na to budete neustále myslet a budete se po každém dni nešťastně prohlížet v zrcadle, tak vytouženého výsledku nikdy nedocílíte. Jak ale na opravdu účinný způsob na hubnutí?žena a joga

  • Všechno je to hlavně o stravě. Většina z nás se v tomto rozlítaném světě nestačí ani pořádně, a především v klidu naobědvat. A to je samozřejmě špatně. Snažte si čas, který věnujete jídlu vyhradit sama pro sebe a dbejte na to, abyste jedli v klidu a na místech, která jsou určená ke konzumaci jídla (postel to bohužel není). Také si k jídlu vždy sedněte a dopřejte mozku trochu odpočinku, aby nabral sílu na zbytek pracovního dne.
  • Kardio. Jakýkoliv druh tohoto cvičení vám dokonale nastartuje metabolismus a tělo pak bude schopno rychleji odbourávat a spalovat tuky. Nejlepším druhem je běh nebo jakékoliv jiné pohybové aktivity, které se dají, pokud možno vykonávat venku. Ačkoliv se může na začátku zdát, že to tak není, tak ale věřte, že běh je opravdu i relaxačním prostředkem do stresujících dní běžného života. Říká se, že když vydržíte běhat alespoň měsíc v kuse ob den, tak že pak už bez běhání nebude schopní být. A za ten měsíc se dá pořádně zlepšit kondice a výsledky se dostaví jak by smet.

běžkyně

  • Cvičení. Samozřejmě že je také důležité tělo patřičně zpevňovat a toho docílíte právě posilováním nebo třeba jen kondičním cvičením. Dobrou variantou jsou i takzvané kruhové tréninky, kde se právě kombinuje výše zmíněné kardio a posilování. Výsledky jsou úžasné a hubnutívám tak půjde jako po másle. Navíc se jedná o kolektivní cvičení, takže můžete vyrazit s kamarádkou místo na víno si společně zacvičit a udělat něco pro své zdraví.


Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články