Svatojánské slavnosti bylin pod širým nebem

Přírodní kosmetika Nobilis vám prostě musí přirůst k srdci, i kdybyste nechtěli … jen si poslechněte:
Firma věří, že to nejlepší nám dává příroda sama, a proto vyrábí voňavé éterické olejíčky zcela přírodního složení, protože tvrdí, že jen takový produkt dokáže vyladit vaši mysl a ducha a zároveň opečovávat vaše tělo bez nežádoucích příměsí. Po použití vysloveně přírodních produktů vaše pokožka vzkvétá, stejně jako vzkvétá firma, která svým počinem vychází z přírody.

přírodní kosmetické olejíčky

Jsou odborníky ve výrobě aromatických éterických olejíčků, které mohou být i vašimi pomocníčky ke zlepšení zdraví. Jednou z dalších složek aromaterapeutické kosmetiky jsou i rostlinné oleje, které dodávají pokožce optimální péči. Takže nejen, že nádherně voní, jsou uklidňující anebo nabuzující – to závisí, kterou řadu si vyberete – ale zároveň i pečující.
Tyto olejíčky jsou přímo kouzelné, protože oplývají dalšími úžasnými vlastnostmi jako jsou antiseptické, protiplísňové a antibakteriální účinky. Harmonizují jednotlivé čakry vašeho těla. Zároveň posilují přirozenou imunitu. Dokážou i snižovat únavu nebo naopak nabuzovat a zlepšit pozornost. Umí i svými účinky vyvolávat změny emocí a nálady.
K výrobě olejíčků používá firma jen a pouze prvotřídní suroviny, které si sama pěstuje ve svých zahradách anebo dováží od ověřených dodavatelů. Dbá na ekologii a udržování životního prostředí. O tom všem se můžete přesvědčit i při Svatojánských slavnostech bylin, které oslavují sílu letního slunovratu a mocnou sílu bylin.

přírodní voňavá kosmetika

Sama jsem se takovýchto několika setkání zúčastnila a domů jsem se vrátila nabuzená jako nikdy jindy. Na zahradách se procházíte, vnímáte vůni květin, jejich nádheru, lidé jsou k sobě ohleduplní. Sedáváme na dekách rozprostřených na louce, posloucháme hudbu, koncerty různých žánrů, přijíždí se svým léčivým divadlem úchvatná paní Gabriela Filippi, což je to nádherný zážitek.
V nabídce je i spousta zajímavých besed s význačnými lidmi, které vám mají do říci ohledně osobního rozvoje, ekologie. Poznáte spoustu regionálních produktů, k dispozici jsou řemeslné dílny pro dospělé i pro děti a spousta dalších milých věcí včetně úžasné voňavé kosmetiky.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články