Ohnivě červený prstoklad

Nádherně rudé nehty zkrátka neomrzí v žádném věku. Navíc jak se zdá, tak se jedná o nestárnoucí klasiku, která míří vždy vysoko a z každé ženy udělá hotovou dámu. Ovšem pozor, to má svoje psané pravidlo, které nebude platit, když bude lakový nátěr oprýskaný a ještě k tomu budou nehty příliš přerostlé, že to bude rovnou bijící do očí. S takto neupravenými nehty nikdo moc parády nesvede.
Co dělat, aby nám krása vydržela i dva týdny?
V první řadě je třeba se soustředit na kvalitní kosmetiku a poté dodržet pár zásadních kroků.

lak na nehty

  • Rudý lak a to v různých odstínech neodpustí žádné ženě udělanou chybu. V první řadě je nutné se soustředit na správné zastřižení nehtů. Jakmile se totiž lakem přejedou nedbale zastřižené konce, všechno se rázem zviditelní a práce byla víc, než marná.
  • Věnujte péči i nehtové kůžičce. Pokud bude suchá a nedostatečně upravená, můžete se spolehnout, že poté i tentokrát lak na ni upozorní. Takže první kroky jsou upravit nehtovou kůžičku a k tomu skvěle může posloužit odstraňovač nehtové kůžičky. Skvěle ji zjemní a snáze se tak upraví do požadovaného stavu.
  • Při očištění nehtů je třeba nezapomínat na odmaštění a odstranění zbylého starého laku. Zde je ideální zvolit odlakovač bez acetonu.
  • Nehty pečlivě tvarujte nejlépe za pomoci papírového pilníku, který je k nehtům velmi šetrný. Také je lepší při pilování držet jeden směr, než pilovat zběsile ze strany na stranu. Tím se totiž předejde třepení nehtů.

lakování

Je čas lakovat

Nehty jsou připravené, kůžička ošetřená a lak vybraný, tudíž zbývá finální úprava.

  • Vyberte prvně správný podklad, který plní ochranou funkci a vytváří hladký povrch. Navíc chrání i samotný barevný lak, protože tak bude na nehtu i lépe držet. Vyrovná nervnosti a krásně vyhladí drobné rýhy. Řada z nich dokonce obsahuje zpevňující a výživné složky.
  • A nyní již vás čeká jen finální nános laku a jste připraveny vyrazit do společnosti.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články