Vyčistěte váš domov od negativních energií

Seznamte se s knihou, světovým bestselerem, který napsala a vydala spisovatelka Marie Kondo, která má název „Zázračný úklid – pořádek jednou provždy“. Metodu KonMari si zamilujete, když zjistíte, oč tu vlastně běží. Jde o úplnou reorganizaci a jakýsi klíč, kterým si otevřete vaše vědomí a vstoupíte na zcela jinou půdu. Po provedení „očisty“ zjistíte, že se vám ulevilo, zahnali jste strach a obavy z odstranění věcí, ke kterým vás poutaly už jen vzpomínky, ale nečinily vám žádnou radost. Přiznáte si, že jste je trpěli ve vaší blízkosti už jen z nostalgie.

jing a jang, rovnováha

Metodou KonMari se budete obklopovat s čistým vědomím a svědomím jen věcmi, které ve vás vyvolávají uspokojení a povzbuzují vás. A zároveň nabíjejí vaše emoce až do té míry, že se vracíte do svého domova s úsměvem na rtech. Je to jako byste procitli a pročistili vaši duši.
Připomíná vám to něco? Otevřete šuplík a tam se převalují samé drobnosti a připomínky vašich báječně strávených dovolených. Mezi tím pohledy od kamarádů a přátel ještě z doby, kdy se pohledy běžně posílaly. Už jste zapomněli, že je schováváte a přečetli jste si je před několika lety. Zjišťujte ale, že šuplík potřebujete pro uložení důležitých dokumentů, jenže je vám líto tyto drobnosti vyhodit, tak uděláte místo v dalším šuplíku a naměstnáte tyto věci tam. Tak o tomhle nová metoda není. Naopak – je o tom, abyste si zodpověděli na otázku, zda jsou pro vás tyto věci důležité. Jak to zjistíte?
usměvavé pozitivní sluníčko

Vezměte každý předmět do dlaní, osahejte ho rukou a nechte na sebe působit, jaké pocity ve vás vyvolává. Takto vyřaďte všechny, které na vás působí negativně.
Úklid začíná nejdříve ve vaší hlavě. Pro někoho to může být těžké nebo i nepochopitelné. Postupujte proto podle návodu v knize. Podmínkou je to, abyste nic neměnili podle své vůle a jednali přesně podle předem stanovených pravidel.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články