Výhodný nákup po celé Evropě

Přijde vám to neskutečné? Koupit si automobil přes internet a nechat si ho dovézt až domů? Nezapomeňte na to, že v dnešní době se každý prodejce snaží co nejvíce vyhovět svým zákazníkům. A skutečně vás nesmí překvapit, že si můžete i tímto způsobem zakoupit vozidlo, se kterým budete spokojeni. Možná právě přemýšlíte o tom, jak se všechno může uskutečnit, protože přece jenom máte špatné zkušenosti zvláště s nákupem ojetin. Stačí se jen podívat na velmi pěkné fotografie, které se inzerují v autobazarech nebo inzercích a ouha, v realitě zůstanete nevěřícně hledět na úplně jiný dopravní prostředek. Tak naději vystřídá vzápětí zklamání. Tentokrát se ale jedná o úplně jinou situaci a vy můžete skutečně zakoupit ojetý vůz, který přijede za vámi až domů.

nákup auta

To zní dobře, ale

Zní to skutečně prapodivně. Auto jste viděli jen na fotografiích a v realitě do něj usednete až po nákupu. Pojďme se podívat, jak takový obchod funguje, a k vašemu překvapení zjistíte, že to není až tak složité. Je ale pravdou, že v první řadě musíte vědět, kam se obrátit. Na trhu existuje evropský online Marketplace, který právě zajišťuje prodej, ale i výkup vozů. Tudíž je skutečně možné velmi rychle koupit i prodat ojetý vůz a to pohodlnou cestou online a především bezpečnou.

ojetý vůz

Co nabízí Carvago

  • V první řadě reálné fotografie ojetých vozidel, kde si můžete pohodlně prohlédnout interiér a zjistit veškeré dostupné informace o výbavě, zemi jeho původu a další technické záležitosti.
  • To ovšem neznamená, že když se dozvíte, že ojetý vůz pochází z Itálie nebo Německa, že budete muset cestovat do zahraničí. Vozidlo, které si vyberete, vám přivezou až domů a majitelem bude právě společnost, která vám automobil bude prodávat, tudíž odpadá mnoho dalších starostí.
  • Pokud budete chtít, tak můžete si domluvit financování, případně rovnou zaplatit celkovou cenu.
  • Rovněž není problém ojetý vůz na vás přihlásit, zajistit pojištění a další náležitosti.
  • Automobil je důkladně zkontrolován technikem a bude se předávat ve stavu, kdy se nemusíte obávat o jeho stav. Což svědčí i záruka.

Co vám ovšem málokdo nabídne, to je služba, která spočívá v tom, že si vozidlo můžete 14 dnů vyzkoušet. Ačkoliv vypadá parádně, technický stav je TOP, nemusí vám vyhovovat. Na druhou stranu není problém automobil vrátit a domluvit se na postupu, jak získat auto svých snů.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články