Nejlepší kosmetické přípravky hledejte v přírodě


Milé ženy, nejlepší kosmetické přípravky hledejte v matičce přírodě. Nevěříte? Tak se podívejte na složení svých kosmetických krémíčků, šamponů, tělového mléka, přísady do koupele a tak podobně. Všude zajisté ve složení najdete nějakou bylinku, ne-li bylinek více. ale bohužel také dost přísad, které musejí být do kosmetických výrobků dodávány a přidávány, aby se výrobky z nich nekazily, nežlukly a tak podobně. Takže mnohdy z přírodních ingrediencí v krému na obličej asi moc nezbude a vy si natíráte na obličej chemii.

kosmetický měsíčkový voňavý olej

Pokud ovšem nepoužíváte přírodní kosmetickou řadu, kterých už začíná být bezpočet, a i profesionální kosmetičky jsou naštěstí požadavky svých klientek tlačeny k tomu, aby měnily své dodejce, respektive rozšiřovaly řady dodavatelů o takové, které se zabývají přírodní kosmetikou.
Tyto přípravky nemají dlouhého trvání, na které jste byly zvyklé u „chemických“ přípravků, ale stihnete je v pohodě spotřebovat. A navíc vaší pleti neuškodí, a naopak ji projasní.  Budou vyráběné z bio certifikovaných produktů. Je stále více takovýchto dodavatelů, kteří mají i své vlastní zahrady, kde pěstují léčivé bylinky, které následně zpracovávají do krémů, olejíčků a přísad do koupele. Tito pokrokoví dodavatelé přírodní kosmetiky nezahálejí a provádějí i osvětu.

přírodní růžový krém z růže

Zvou zájemce do svých řad, pořádají pro ně různá školení a seznamují veřejnost s výrobou přírodních olejů a dalších výrobků. Samozřejmě, že to hlavní gró zůstává v tajnosti, ale i takový sobotní víkendový kurz vám může přinést poznatek, jak si vyrobit domácí masážní olej nebo mýdlo ze zcela přírodních ingrediencí. A zároveň poznáte další výrobky vaší oblíbené firmy. Provedou vás zahradou plnou voňavých květin a léčivých zelených bylinek. A vy můžete být spokojené, že víte, od koho odebíráte a objednáváte si přírodní bio krémy a oleje na obličej i tělo.
Tyto „květinkové firmy“ se vyznávají zpravidla k lásce k přírodě a mají ji v obrovské úctě, protože vědí, že sama příroda jim poskytuje prostředky, které následně oni zpracovávají a předávají k dalšímu využití vám – milým zákaznicím.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články