Spodní prádlo musí sedět

Největší chybu dělají ženy při výběru podprsenky. Není poté divu, že jim vyhovuje, když ji poté nemusí nosit. Ovšem takový přístup není zrovna ideální. Mnohdy jsou viditelné chyby, které lze pozorovat i přes klasické oblečení, které bohužel tento špatný výběr nezachrání. Jedná se například o nehezké zářezy na zádech, ramenou, prsa, která budou rozdělená po šířce okrajem podprsenky nebo naopak zase ztrácejí pevný tvar. Vůbec není na škodu se podívat do specializovaného obchodu a nechat si poradit od odborníků, než se spokojit s výběrem levných kousků například na tržnici. I v tomto případě jde o zdraví. Navíc správný výběr se bude dobře nosit.podprsenky

Kalhotkový střih

Stejné je to s kalhotky, které mohou při nepříjemném střihu nebo nesprávné velikosti vyvolat velmi nepříjemný dojem, což se přirozeně odrazí poté i na náladě či postoji. Pokud se zaměříme na střih, tak přirozeně bude každé ženě slušet jiný a také pro pocit pohody si sama musí zvolit ten správný. Také rozhodující bude materiál a velikost.obchod se spodním prádlem

  • Vysoce vykrojené kalhotky – jsou velmi pohodlné pro ženu, která má silnější stehna. Mají ještě jednu skvělou vlastnost, že opticky protahují krátké nohy.
  • Odhalený zadeček – kdo se chce předvádět, nebo má v úmyslu tak trochu svádět, tak s krajkovým nebo alespoň částečně zdobeným širokým krajkovým pruhem se nic nezkazí.
  • Zvýšený pas – ideální proti boji v nachlazení, velmi dobře padnou a v bavlně nemají konkurenci.
  • Stahovací – trend, který formuje postavu, ale pozor na velikost. Příliš malé nezachrání přetékající faldy a bude to nepříjemné nošení, stejně tak jako vizuální pohled. Také je lepší model s vysokým pasem, který nebude tolik viditelný pod oblečením.
  • Neviditelný okraj? Ano i to jde, kalhotky jsou poté ideální pod legíny, které obepínají tělo. Okraje nejsou šité, ale zatavené laserem, proto nikde nevystupují, netlačí a jsou velmi pohodlné na nošení i sport.


Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články