Oldschool móda

Doba se neustále mění a prochází stále další a další modernizací. Toto pravidlo ale neplatí vždy, čemuž se můžeme také přesvědčit ve světě módy. Není tak žádnou zajímavostí, že se dnes můžete ve výlohách značkových obchodů na figurínách setkat se stejnými kousky oděvů a doplňků, které byly v módě v mládí našich rodičů nebo dokonce babiček. Na jaké stálice tedy můžete narazit?Džínová bunda
Džínová bunda
Stejně jako jste tento kousek mohli vídat v období jeho největšího boomu tedy přibližně v 70. letech minulého století opravdu na každém kroku, je tomu i dnes. Je jen málo jedinců, kteří by ve své skříni nenašli alespoň jeden kus. Svůj podíl na navrácení se zpět do výsluní má jistě její široké využití, možnost kombinovat ji téměř se vším a samozřejmě také její slušivý vzhled, ze kterých si dnes můžete skutečně pořádně vybírat.
Vysoký pas
Další formu džínoviny, o které se zmíním, nalezneme v podobě džínů s vysokým pasem, jež můžete znát například pod označením mrkváče. Jejich obrovskou výhodou je, že dokáží skvěle skrýt všechny nedokonalosti na naší postavě, navodit vzhled úzkého pasu a zkrátka vypadají dobře. Velice často jsou ještě kombinovány s nápadným ohybem, který zajistí viditelnost kotníků.
Farmářky
Poslední zmínka o džínovině bude patřit takzvaným farmářkám, jež jsou opravu slušivým kouskem a o nichž by byla velká škoda se nezmínit. Často na ně narazíme hlavně v kombinaci s tílkem v podobě šortek nebo sukní. Pokud tedy narazíme na formu, která nám padne, dokáží s naší postavou opravdové zázraky.
Síťované punčocháče
Pokud jste člověkem, který svůj šatník uzpůsobuje tomu, co je právě trendy, síťované punčocháče v jakékoli barvě vám nesmí rozhodně chybět. Velký comeback prožívají po téměř čtyřiceti letech! Kombinovat je nemusíte jen se sukní. Velkým trendem jsou hlavně ve spojení s roztrhanými džínami a krátkým topem tak, aby vykukovaly jak v pase, tak z děr na nohou.Vysoké džíny
Ledvinka
Tento módní doplněk buď milujete nebo vyloženě nesnášíte, což jde vidět i mezi módními návrháři, kteří se nemohou shodnout na tom, zda se jedná o slušivý kousek, kterým oživíte svůj outfit a ještě je velice praktickou záležitostí, nebo se jedná o ohavnost, která nemá co dělat ve vašem šatníku natož na přehlídkových molech, u celebrit nebo v obchodech.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články