Nechte svůj domov dýchat podzimem

Máte rádi teplé barvy? Užijte si je nejen na stromech venku, ale stejně dobře budou vypadat ve vašem domově. Věcí, kterých můžete využít jako dekoraci stolu či dveří je nespočet a většina z nich je zdarma. Reklamní letáky nám ukazují, že je nutné si koupit talíře, misky a bůh ví, co ještě.

Obrovský omyl. Úplně bude stačit, když si uděláte procházku na místní trh, do parku či do lesa. Tam najdete všechno, co budete potřebovat pro nejkrásnější doplněk každého interiéru. A na trhu zaplatíte maximálně pár korun. Co začlenit do krásného a levného podzimního dekoru?řada různých dýní

Na zahradě nebo trhu

Lokální trhy jsou skvělý zdroj pro nádherné dýně, které vás nebudou stát skoro nic. Právě u nich máte úžasnou možnost vybrat si takové barevné varianty, které budou nejlepší pro současný vzhled interiéru. Když jich pár koupíte a šikovně naaranžujete, budou působit jemně, příjemně a hřejivě.

Nezapomínejte, že neexistuje pouze jeden druh dýně. Vybírat můžete z desítek velikostí, tvarů i barev. Sehnat tak snadno můžete maličké na stůl či do kuchyně, stejně jako velké oranžové, které se hodí především před dveře a na Halloween se můžete pobavit jejich vyřezáváním.

Vydejte se na procházku

Vůbec nezáleží na tom, jestli žijete ve městě či na venkově. Při procházce v parku, louce i lese najdete nespočet materiálu, ze kterého vyrobíte originální skvosty. Až tedy vyrazíte s dětmi ven, dívejte se na:

  • listí a větvičky stromů,
  • kaštany, žaludy i ořechy,
  • břečťan či mech.


Dobrá, slunečnice asi jen tak někde nenajdete. K podzimní atmosféře ovšem neodmyslitelně patří. Nejen, že díky nim budete myslet na slunce, ale také jsou nádherně žluté. A žlutá zaručeně mezi podzimní barvy patří společně s oranžovou, červenou a hnědou. Stejně tak ale můžete domov stylizovat také do fialova, pokud máte modernější byt.podzimní dekorace

Dejte vše dohromady

To, co s materiály po nasbírání uděláte je už na vás. Využít můžete sklenice, do kterých je poskládáte. Listí můžete navléknout na nit, slepit je do určitého tvaru apod. Stejně můžete postupovat i dýněmi, které ale jen stačí poskládat na sebe. Chcete-li si dodat ještě trochu tepla, tak vsaďte na vonné svíčky. Dnes v obchodě seženete i s vůní tohoto ročního období.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články