Sklony k flirtování mají i zadaní

Co vlastně znamená flirt? Je to neškodná forma náklonnosti a projevu toho, že se vám na tom druhém líbí jeho vzhled a osobnost nebo zapadá samotné flirtování do kategorie nepřístupných aktivit, kterým byste se měli jako zadaní vyhnout? Je náročné rozeznat situaci, která vám bude lichotit, ale současně nad ní mávnout rukou a naopak moment, kdy si náklonnost projevujete vzájemně.
To však ještě neznamená, že se musíte vyhýbat jakékoliv pochvale k tomu, jak vám to sluší nebo skutečnosti, že jste pro vaše okolí něčím výjimeční.usměvavá žena

Pokud máte s partnerem mezi sebou jasno, o nic nejde

Je dobré zaměřit se především na vnímání vašeho vztahu, který s partnerem mezi sebou máte. V případě, že jste přesvědčeni o tom, že se milujete a nehodláte na tom nic měnit, můžete s jistotou prohlásit, že je vaše důvěra nezlomná.
Věřit tomu druhému je ve své podstatě nepsaný zákon, který vás ubezpečí v tom, že váš partner má oči a srdce jenom pro vás.
Projev náklonnosti nebo uznání ze strany někoho cizího nebo známého ve vašem okolí, tedy nehraje ve vašem vztahu nijak důležitou roli a neuškodí, pokud ho přijměte nebo vás potěší.

Je lidské těšit se z lichotek

Koho by nepotěšila poznámka ohledně toho, jak mu to sluší nebo poklona nad osobností, která připadá tomu druhému výjimečná? Je přece lidské dát najevo druhým, že jsou pro nás přitažliví, ale to ještě neznamená, že kvůli tomu budete souzeni.
Pokud jsou vaše úmysly čisté, neexistuje žádný důvod k tomu, proč jich nepřijat s úsměvem na tváři a třeba za nich i poděkovat.žena v křesle

Flirtem si můžete kompenzovat i malé projevy lásky

Každý člověk, který touží po tom – být milovaný, pochopitelně potřebuje i důkaz v podobě projevů citů ze strany svého protějšku. Jestli vám však tato základní potřeba chybí, můžete ji vyhledávat u někoho jiného a kompenzovat si tím nedostatky ve vašem vztahu právě formou flirtu.
Předem si ovšem promyslete, do jaké míry je váš vztah stabilní. Je neměnným faktem, že se i z nepatrného laškování může stát románek, na kterém může váš vztah s partnerem ztroskotat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články