Zábavné vybavování

Jste mladý pár, který se snaží o miminko, shodou okolností se vám to povedlo ve velmi krátké době? Přemýšlíte nad vybavením dětského pokojíčku a zajišťujete výbavu pro miminko. Pro mladé lidi je to zábava. Jsou nadšení, že budou celistvá rodina a na potomka se moc těší. Je to pro ně na jednu stranu výzva a na druhou radost. Mohou se pustit do vybírání skříní pro potřebné věci miminka, jako jsou pleny, ručníky, bodýčka, oblečky, potřebnou kosmetiku na koupání, ale i přebalování a mazání novorozence. Dále pak záleží na výběru postýlky, kočárku, přebalovacího pultu s úložným prostorem a mnoho dalších věcí. Příchod nového člena rodiny vyžaduje spoustu nových a potřebných věcí. Ovšem, ne všechno, co se prodává, nutně potřebujete. Záleží jen na vašem výběru a potřebách. Můžete si nechat poradit od zkušených maminek. My vám dáme pár inspirativních rad do začátku vybavovaní.

miminko

  • První takovou věcí, co rozhodně budete potřebovat je přebalovací pult. Vybírejte tak, abyste se u něj nemuseli krčit. V dnešní době se vyrábí přebalovací pulty se skříní, které vám poskytne potřebné místo na pleny a kosmetické produkty jako jsou krémy, pudry, vlhčené ubrousky a další. Výběr je veliká ať už se jedná o design nebo provedení. Toto je jedna z těch potřebných věcí.
  • Druhou věcí je postýlka pro miminko. Můžete zvolit klasickou postýlku nebo jeden z moderních variant jako jsou rostoucí postýlky, které rostou společně s miminkem. Mají různé velikosti a dají se postupně zvětšovat. Zajistí vám tak postýlku na delší časové období. Ovšem, s takovou volbou, se cenová relace pohybuje trochu výš. Bez postýlky se neobejdete. Rovněž můžete mít postýlku, které je současně i kolébkou.

výbava

  • Třetí volbou je kočárek. Ten vybírejte pečlivě. Dítě rychle roste a v korbičce vám dlouho nepobude, proto je lepší se zaměřit na sporťáky. Které můžete využít delší dobu. Existují různé kombinace kočárků, které mohou zahrnovat vajíčko, korbičku i sporťák. Dále jsou kočárky k použití do města anebo do terénu. Liší se kolečky a tvrdosti odpružení kočárku.
  • Poslední je samotná výbava pro miminko. Oblečky, které během těhotenství shromáždíte nebo dostanete od příbuzných. Dále dudlíky, klipy na dudlíky, abyste je nemuseli stále hledat, lahvičky na mléko, pleny, krémy, vlhčené ubrousky, pleny na utírání nejlépe plátěné. Rozhodně to není vše, ale aspoň něco málo k inspiraci.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články