Tak trochu jiné koberce do interiéru

Jistě si velmi dobře pamatujete nevkusné koberce jako podlahovou krytinu téměř v každém bytě. Což s sebou neslo dlouhou řadu nevýhod od zvýšené prašnosti a nutnosti častější údržby, která nebyla tak jednoduchá. To už je ovšem minulostí a místo koberců dala řada lidí přednost plovoucím nebo jiným typům podlah. A koberce jako takové se stáhly do ústraní. Ne ale na dlouho. Nyní se opět dostávají do popředí, ale v tak trochu jiné podobě, než jsme je znávali z dřívějška.

zelený koberec
 
koberec v obýváku
Koberce jsou opět v kurzu
Dnes jsou koberce opět v módě, a to především ty kusové. Hitem jsou nejrůznější barvy a geometrické tvary kusových koberců.
Každý jistě znáte nejrůznější kusové koberce kulatého, oválného nebo hranatého tvaru. Na ty ovšem pro tentokrát zapomeňte. Ty už jsou fádní a okoukané. Nebojte se do vašeho domova vnést nejen pestré barvy, ale také zajímavé tvary, které dodají vašemu interiéru šmrnc a šťávu.
Zapomeňte na nudu a šeď. Je čas na pořádnou proměnu vašeho domova.

designový koberec
 
kusový koberec
GEOMETRIE NEJEN VE ŠKOLE
Geometrie – to je spousta nejrůznějších tvarů, které společně vytváří zajímavé prvky. A právě tyto prvky jsou momentálně v kurzu a skvěle doplní jakýkoliv interiér.
Vsaďte na nové a netradiční tvary, které jsou v poslední době velmi moderní. Skvěle se hodí do minimalisticky zařízených interiérů. Nebojte se pestrých a hravých barev. A vůbec se nemusíte obávat nějaké výstřednosti a přeplácanosti. Ba naopak. Pokud tedy máte interiér zařízený v neutrálních barvách, pak je nějaký ten vícebarevný doplněk v podobě kusového koberce zajímavého geometrického tvaru perfektní volbou.
Pestré barvy rozzáří a rozveselí každý interiér, dodá mu novou šťávu a šmrnc. Vy tak za pár korun dokonale proměníte váš domov během chviličky v hotové sídlo jako z katalogu o bydlení.
A pokud se chcete držet spíše při zemi, můžete vsadit jen na kusové koberce o zajímavých tvarech, avšak v nějakých přírodních tónech. I tak skvěle vyladí třeba místo ve vašem obývacím pokoji.
Pusťte se do modernizace vašeho interiéru a pořiďte si nové bytové doplňky, které jej oživí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články