Originální šperky Beny pro výjimečné ženy

Říká se, že nic nepotěší ženu víc nežli krásný šperk. Šperk z drahého kovu, doplněný drahokamem, je také dárkem, který můžete využít pro každou příležitost a pro ženu či dívku každého věku. Jen je vždy zapotřebí přesně se trefit do vkusu.

  • Nikdy rozhodně neurazí krásné zlaté náušnice nebo zlatý prsten se smaragdem.
    • Každý drahý kámen má svou symboliku, a tak se můžete orientovat například podle tohoto hlediska.

kbs0029

Dámské šperky poskytují široké možnosti ve výběru. Například diamant je vhodné darovat milované ženě jako vyjádření své lásky. Tento drahokam je totiž symbolem oddanosti a věrnosti. Do života partnerů vnáší soudržnost a nikdy nekončící lásku.

  • Pokud je tento drahokam na náramku, jeho význam se ještě zvýší.
  • Zlatý náramek s diamanty může být tedy krásným poděkováním a vyjádřením citů při příležitosti výročí seznámení nebo sňatku.

Šperk je zkrátka vždy trefa do černého. Luxusní zlaté šperky kombinované s drahými kameny jsou dokonalou ukázkou nadčasového šperkařského umění.

Narození nového života žádá něco výjimečného

Zvláštní kategorií jsou šperky, které mají vyjádřit poděkování za narození nového života. Příchod miminka na svět je natolik výjimečnou událostí, že i dárek musí být originální a naprosto výjimečný. A hlavně musí být trvalého charakteru. Takovým dárkem je šperk k narození dítěte, který bude tuto událost navždy připomínat.

0569.14z

  • Tradice velí, že je zapotřebí vybírat šperk, jehož součástí je bílé zlato a vhodný drahokam.

Dokonalou souhrou všech těchto podmínek jsou vkusně propracované šperky se symbolem roztomilého miminka. Pro maminku narozené holčičky je určený šperk v bílém zlatě s kombinací s diamantem a růžovým safírem. Pro maminku čerstvě narozeného chlapečka je šperk doplněn safírem modrým. Přesně to pravé pro každou příležitost najdete v e-shopu a zároveň butiku Šperky Beny.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články