Přehoďte si to hlavně ve vaší hlavě

Nejdůležitější při hubnutí je nastavit si správné myšlení. Určitě vás tato věta nebo spíše toto pořekadlo pěkně vytáčí, protože to vidíte a čtete všude. Ale ono to bude opravdu tak, že vše začíná nejdříve v našem mozku. Pokud nepřehodíte vnímání, těžko uděláte něco s nastalou situací – tím myslíme právě ona kila navíc, kterých se chcete správným hubnutím zbavit, abyste se na sebe zase rádi podívali do zrcadla a hezky se oblékli do něčeho, co vám třeba v poslední době vůbec nebylo nebo jste to radši ani nechtěli zkoušet při vědomí, že vám to nebude. Ale i to je taková malá osobní výzva – přece nebudete vyhazovat tak pěkné oblečení, které je skoro jako nové.

vážení

Určete si nejprve malé cíle

S věcmi ohledně hubnutí se na internetu a sociálních sítích doslova roztrhl pytel. Ale buďte velice rádi! Protože na internetu si najít potřebné recepty, je velice jednoduché a každý den tak můžete vařit něco jiného a zdravá strava se vám tak nezprotiví jako kdybyste jedli jenom vajíčka a zeleninu a kuřecí maso. Navíc ke všemu existuje spousta obrázků, vysvětlivek, všeho možného, abyste měli pestrobarevnou stravu. A to ještě ani nemluvíme o videích, která obsahují, jak správně cvičit, čemu se věnovat, pokud máte problémové partie tady nebo jinde. Všechno potřebné si zde najdete a můžete začít.

hruška

Ano, víme, že léto už je v plném proudu, ale nikdy není pozdě začít, i když výsledky se nemusí dostavit ihned. Důležité je, abyste se vy cítili sami se sebou spokojení a abyste si začali života více užívat a dostal tak jiný a zcela nový rozměr. Samozřejmě, že pizzu nebo smažené kuře si určitě ještě někdy dáte, s tím se přeci nemusíte loučit. Hlavní je, si to nastavit správně ve vaší hlavě a máte vyhráno. Obezita vás nedoběhne, poličte si na ní zuby a dejte jí co proto.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články