Některé vzpomínky stojí za to uchovat navždy – nyní k tomu máte příležitost

Výhodou fotografie je její schopnost uchovat konkrétní okamžik prakticky navždy. Chvil, které za to stojí, má každý z nás jistě hodně. Svatba, narození dětí, jejich úspěchy… Jistě máte plný cloud či harddisk podobných fotografií, ale jak často se na ně díváte? Nestálo by za to některé z těchto vzpomínek oživit a vytvořit z nich nádherný obraz na plátně, který nejenže ozdobí váš interiér, ale navíc bude tento šťastný okamžik připomínat každému, kdo jej uvidí?

335_a9c234e22502c2d3e33651ed22ffefd6_large

Jak vzniká foto obraz na plátně

Základem obrazu je kvalitní bavlněné plátno, tisk je poté realizován pomocí speciální tiskárny, která používá odolné inkousty, díky kterým tisk nebledne ani po mnoha letech a je stále zářivý a krásný. Jedním z nejlepších výrobců tohoto typu sortimentu u nás je firma Printscreen.cz, která na rozdíl od své konkurence používá k tvorbě obrazů ručně vyráběné dřevěné rámy, které jsou v rozích opatřeny speciálními posuvnými vzpěrami, zajištujícími dokonalé vypnutí plátna. Můžete si vybrat z několika šířek rámů, dodávajících obrazu nádherně plastický efekt. V Printscreen.cz používají také speciální technologii, odstraňující nevzhledné přeložení plátna v rozích obrazu. Obraz vytištěný na plátně je na závěr opatřen vrstvou speciálního UV protektivního laku, který usnadní údržbu obrazu a prodlouží jeho životnost. Obraz tak nevybledne ani po desítkách let. Stačí jen zaslat fotografii v dostatečném rozlišení a během několika dní budete mít obraz doma.

305_656b4bb27e40b948c66029e5459010c2_large

Podělte se s ostatními o vaše šťastné vzpomínky

Foto obraz na plátně je nádhernou dekorací, která se může stát dominantou vašeho obývacího pokoje, ložnice či pracovny. Pokaždé, když jej vy nebo vaše návštěva uvidí, připomenou si tento šťastný okamžik. Můžete jej využít také jako originální osobní dárek, který obdarovaného zcela jistě potěší.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články