Co dělat v karanténě

Existuje celá řada věcí, které můžete dělat, zatímco jste v karanténě. A je to opravdu různorodá škála. Mnoho lidí si ani neuvědomí, kolik různých možností mají. A v tom je to. Máme tak zažité některé pořádky, že se často ani nedokážeme rozhoupat. Ovšem nic by vám nemělo bránit v tom, abyste to rozjeli a to pořádně. Berte karanténu jako příležitost zdokonalit sebe a své okolí, odhalit neodhalené a zabavit se na dlouhá léta dopředu. Dělejte to hlavně tak, abyste nemuseli ničeho litovat, abyste vše prožili krásně v pravdě a lásce a abyste mohli na jaře života opět vystoupit ven v naprosto jiném hábitu.

papír s tužkou

Složte píseň

Existuje celá řada zdarma nástrojů, které si můžete stáhnout na váš počítač či tablet a i když nejste úplně skvělí hudebníci, můžete složit nějaký zajímavý kousek. Třeba odhalíte skryté jádro! Nebo můžete vzít hudební nástroj schovaný někde na půdě ze starých časů a prostě se do toho vrhnout jak když vám bylo patnáct a vy viděli lásku vašeho života před vámi.

Natočte něco zajímavého

Nemusíte hned rozjíždět youtube kariéru ve velkém, stačí udělat pár videí, které můžete poslat ostatním, abyste je rozveselili. Může to být celá řada zajímavých témat, od diskuzí po rady do života či jen vzpomínky. Divili byste se, jak některé vzpomínky mohou člověka zasáhnout. A hlavně je to také skvělá terapeutická pomůcka! A kdo ví, třeba z toho bude virál!

webové stránky

Tvůrčí psaní

Pokud vás neláká ani hudba či video, zkuste text! Psaní je cvičením duše, říká se. Kdo píše rád, je i rád na světě. Tak zkuste napsat nějakou báseň nebo povídku, zkuste se dovzdělat v rodném jazyce! Budete se divit, kolik toho můžete světu říci.

Cvičení i bez trenéra

Dnešní internet je nepřebernou studnicí vědomostí a hlavně zkušeností. Najděte si tréninkového partnera někde v online prostoru a začněte cvičit ještě dnes. Staňte se lepším, než jste kdy mohli doufat. A budete na konci rádi, že tu bylo něco jako karanténa, protože jste nyní obratnější, silnější a odolnější.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články