Zapojte fantazii a vytvořte originální dárek pro nastávající maminku

Jak vybrat správný dárek pro novorozenou maminku? Jste již ve věku, kdy se vrstevníci kolem vás žení a rozrůstají se o nové potomky? Sdílíte s nimi jejich radosti a nové poznatky, co se týkají malých ratolestí. Chcete jim udělat radost a věnovat jim něco užitečného? Dáme vám jeden skvělý typ. Bude to pro vás výzva. Ukáže se, jak jste zruční a jak dobře si umíte poradit s domácí výrobou. Bude to osobitý dárek, který jen tak nekoupíte. Vlastně jen tak z části. Budete totiž potřebovat materiál, který seženete přes internetové stránky. Je jich více a výběr bude jen na vás, které vás uchvátí a budou mít nejlepší a nejširší nabídku. Už vás nebudeme napínat a prozradíme, o co se bude jednat. Provedeme vás návodem na výrobu korálkového klipu, který bude určený na dudlík. Zabavíte se a budete nadšeni z odvedené práce.

miminko

Co budeme potřebovat? Hlavní složkou budou korálky. Vybírejte obchod takový, který má oprávnění o nezávadnosti jejich produktů. Mysleme na to, že dítě zvolený materiál bude žužlat a kousat. Nesmí si s ním ublížit a nijak být závadný. Na výběr máme z různých tvarů. Pravidelné kuličky, hexany, oválky, kostičky, tvary prstenů, hvězdiček, srdíček, různých zvířecích motivů jako želvičky, lišky a spousta dalších. Můžeme různě kombinovat silikonové korálky a korálky dřevěné. Vytvoří nám krásný kontrast. Můžeme zvolit do klipu umístění korálků s písmeny. Kde se většinou volí jméno narozeného dítěte nebo přezdívka či iniciály.

korálky

Můžeme volit, buďto mezi dřevěnými kostičky s vypálenými písmeny nebo kostičky plastovými. Plastové nebo silikonové kostičky bývají většinou bílé s černými písmeny. Někdy narazíme i na dřevěné kuličky s písmeny. Další potřebným materiálem je vhodné nit. Tu si můžeme vybrat z různých barevných variant. Růžovou pro holčičku a modrou pro kluka jak je zvykem v našich tradicích, ale i spoustu jiných barev. Zelená, červená, žlutá, hnědá, šedá, fialová a další. Pak už jen vhodný klip a můžete se pustit do navlékání. Na jednom konci bude klip a na druhém očko pro uchycení dudlíku, který se jen provleče. Pusťte se do toho a věřte, že takový dárek udělá velkou radost.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články