Odloučení nebo společná domácnost

Jak si udržet partnera v době koronavirové. Není to nic lehkého. Jestli jste do teď spolu nebydleli a každý má své bydliště jinde, tak je to velice náročné. V této bohužel špatně době se nemůžete vidět ani se navštěvovat. Pak je velice složité stále udržovat vztah. Stal se z běžného vztahu, vztah na dálku. Každý bydlíte v jiném městě, které jsou od sebe. Museli byste překročit kraj a tím porušit nařízení vlády. Jak to teda udělat aby to stále fungovalo?

dva lidé

Zatnout zuby a vydržet to. Nebude to jednoduché, ale jestli to zvládnete, o to víc se váš vztah posílí. Budete se těšit na den, kdy se zase shledáte. Mezi tím je dobré udržovat kontakt aspoň přes moderní technologie. Využijte mobilní telefon, notebook nebo tablet a zavolejte své lásce. Vyslechněte, jaký měl den a co se mu během posledních dnů stalo. Stejně tak se svěřte i vy. Komunikace je základ dobrého vztahu. Stejně tak si můžete posílat sms. Ve kterých se budete bavit vtipnými snímky nebo gify. Někdy odloučení naopak vztah posílí. Je to lepší než, když jste spolu dvacet čtyři hodin denně. Neboť oba pracujete z domova. Každý si musíte určit svůj koutek, tak abyste se navzájem nerušili. Doba je napjatá a i ve vás stoupá nervozita. Důsledkem je pak vzájemná nenávist a vytýkání všeho co ten druhý udělá. Potřebujete už mezi lidi a povykládat si s přáteli. Řešit na chvíli něco jiného než jen covid. Kolik lidí se nakazilo a jak se situace stále horší.

komunikace na dálku

V dnešní době to spousta lidí neustojí. To, že jsou odkázání na společné sdílení domácnosti. Den po dni a každý den je stejný. Neztrácejte naději a najděte si na tom něco pozitivního. Společné chvíle proměňte v jedinečné a važte si toho, že můžete být spolu. Vrhněte se společně na vaření. Pusťte si k tomu rádio a klidně si u toho zatančete. Vzájemné doteky a souhra vám pomůže i v těžkých dnech.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články