Dámské zimní bundy a kabáty v letošním trendu

Jakmile se skutečně zima přihlásí o slovo, tak je třeba se začít chránit proti nízkým teplotám kvalitními kabáty nebo dámskými zimními bundami. Rozhodně se vyplatí mít ve svém šatníku několik různých modelů, které se mohou střídat podle zvoleného outfitu. Dámský kabát nebo bunda by měly pěkně padnout na postavu, ale to rozhodně není vše. Jedině kvalitní materiál bude zárukou příjemného užívání. Samozřejmě nesmíme zapomenout, co nám letošní trendy přináší za novinky. Přece jenom originální dámský zimní kabát nejen zahřeje, ale i obohatí dámský šatník. Vybírat tak lze i letošní rok z bohaté nabídky značkových výrobků, kdy se vzájemně doplňují nejen vzory, barvy, ale i rovněž materiál a provedení.

22337_kabat-desigual-69e29b4-1000

Praktický kabát

Kabáty Desigual nikdy nezklamou, a to jak svým provedením, tak kvalitou. Nicméně velmi praktickým je dámský kabát 2v1, který uspokojí nejednu ženu. Má totiž několik svých skrytých benefitů.

  • Z jednoho výrobku se dá vytvořit během chvíle sportovní nebo společenská verze.
  • Rukávy jsou pletené a přináší další výhodu. Jsou propojené skrytými zipy, a když se odepnou, tak se žádná žena nemusí ani na jaře vzdát svého oblíbeného kabátu. Nicméně má skvělou verzi stylové vesty.
  • Odepínací kapuce je další benefit, který lze libovolně využít podle počasí.
  • Prodloužená zadní část kryje pěkně záda a chrání je tak před prochladnutím.

Značkové bundy

V první řadě zimní bunda musí splňovat určitá kritéria, která budou majitelce vyhovovat. Na trhu se objevuje několik různých druhů. Někdo má raději bundu do pasu, jiný si potrpí na její delší provedení. V letošním trendu naleznou uspokojení všechny ženy. Na výběr jsou nejen různé kombinace vzorů a barev, ale rovněž zajímavého provedení.

22490_bunda-columbia-ek0026-011

  • Dámská zimní bunda Desigual přináší několik svých zajímavých možností, vždy ale vypadá velmi elegantně a to jak v krátké, tak dlouhé verzi. Designové doplňky pozvednou její vzhled a samozřejmě jsou rovněž efektivně využívány.
  • Francouzská elegance a nekonvenční styl přináší dámské bundy Guess. Ani zde nechybí výběr kvalitně provedených modelů. Bundu si lze vybrat delší s doplňkovým páskem, který elegantně ukáže pas. Nicméně vkusné jsou i prošívané verze v pestrých barvách, které se dají opět vybrat v kratší nebo delší verzi, čímž uspokojí nejednu svoji majitelku.

Nabídku letošních zimních trendů můžeme obdivovat na e-shopu bertoo.cz, kde jsou k dispozici zimní kabáty Desigual, bundy Guess a mnohé další produkty stejných značek.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články