Co svědčí naší pleti?

Především prevence. Pokud se o svou pleť nestaráte po celý svůj život, jedním krémem, který slibuje okamžité vypnutí pleti a zmizení vrásek, nic nespravíte. Jen vyhodíte z okna pět tisíc korun a slibovaný účinek nepřijde. Velmi důležitá je, jak jsme zmiňovali již na začátku, p r e v e n c e.
To znamená, že micelární voda, odličovací tonikum, pleťový výživný krém, tampony na odličování, čistící pleťová maska a další a další pojmy vám nejsou cizí. I když se rozhodnete pečovat o svou pleť poněkud později, nezoufejte. Ještě se dá leccos zachránit. Ale v tom případě je nutné navštívit profesionální kosmetický salon nebo se optejte vašich kamarádek na tip na kosmetičku, se kterou jsou spokojené.

žena má na tváři akné

Požádejte ji o její celkový náhled a poctivě ji poslouchejte, a hlavně poctivě plňte její doporučení. Ostatně, poležet si u kosmetičky, která je skutečnou odbornicí, nabídne vám krémy vhodné pro typ vaší pokožky, odborně ji vyčistí, dodá nezbytnou hydrataci, a hlavně vám poskytne to, co ženy vyhledávají, není k zahození. Relaxační masáž. Věřte, že je velmi příjemné jen tak ležet, vědět, že je o vás postaráno, nic vás v tu chvíli netrápí a jen se necháváte rozmazlovat hbitými a zároveň jemnými prstíky kosmetičky. Masáž je nejen velmi příjemná, ale hlavně pomáhá „zapravit“ všechny důležité látky, vitamíny a minerály, které obsahují výživné krémy, do nitra vaší pokožky.

žena s pleťovou maskou

Po každé masáži je pleť vyhlazená a vypnutá. Je vhodné navštěvovat profesionální kosmetické ošetření pravidelně. Pravidelnost domluvte s profesionálkou, která vám poradí časové intervaly vzhledem ke stavu vaší pleti. Nepodceňujte její rady. Mívá bohaté zkušenosti a každá kosmetička se stále vzdělává ve svém oboru, protože kosmetické firmy stále chrlí nové a nové složení ošetřujících krému a poskytují spoustu novinek. Pokud se v názvech ošetřujících prostředků nevyznáte, požádejte ji o radu a o vysvětlení.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články