Bytové doplňky jako stvořené do chladných dnů

Vybíráte vhodné bytové doplňky do vašeho domova? Bytové doplňky mohou být zároveň i praktické. V takovém případě pak nejen že doplní a oživí interiér, ale také nějakým způsobem poslouží.
Deky a polštáře pro chladný podzim
Milujete barevný podzim a naplno si užíváte poslední hřejivé paprsky sluníčka během vašich procházek v přírodě? S podzimem ovšem také bohužel přicházejí sychravé dny, brzy se stmívá, častěji prší a pofukuje vítr. Po takových procházkách je hezké těšit se domů do tepla, obzvláště, pokud se můžete schoulit třeba do hřejivé deky a uvelebit se na gauči s šálkem teplého čaje.

bytový doplněk
 
dekorační polštáře
Koutek pro odpočinek a relaxaci
Vytvořte si u vás doma takový malý odpočívací kout, třeba s houpacím křeslem nebo ušákem, kde se budete moci schoulit, odpočinout a relaxovat. V chladných dnech pak můžete využít hřejivou deku v kombinaci s měkounkým polštářem, které tento váš relaxační koutek oživí.
Deky a polštáře jsou hezkými interiérovými doplňky, které splňují i praktickou funkci. Aby vám poskytly teplo nejen na těle, ale i na duši, zvolte si pestré hřejivé barvy podzimu, které jsou in.
 
 výzdoba
 
podzimně laděný obývák
Vsaďte na hřejivé a pestré barvy
V jednoduchosti je krása, a to se týče i bytových doplňků a zvolených barev. Interiérovým doplňkům v podobě polštářů, dek a přehozů svědčí přírodní barvy v kombinaci s pestrými hřejivými barvami. Skvělá je třeba kombinace šedé a hořčicové. Dobrou volbou jsou také temnější odstíny modré a zelené, které též vypadají krásně s šedými odstíny.
V kurzu je přírodní bytový textil
Doplňte váš interiér o přírodní bytový textil, který mu dodá šmrnc a oživí každý koutek. Skvěle vypadají drobné polštářky poskládané na gauči, křeslo s přehozem a další podobné doplňky. Díky hřejivým tónům barev vnesou do každého interiéru kousek pozitivna a veselé nálady, která je při zkracujících se dnech potřeba.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články