Vyzkoušejte nové trendy a techniky

Moderní technologie pronikají snad do všech oborů, a tudíž výjimkou nejsou ani kadeřnictví. Nejedná se o moderní přípravky, které jsou samozřejmě součástí, ale spíše o techniku, kterou se dnes přistupuje k zákazníkům. Je daleko šetrnější k vlasům i vlasové pokožce, než původní receptury. Pokud skutečně chcete zažít výjimečný přístup a jedinečný komfort, tak se vyplatí navštívit známé kadeřnictví Praha, kde se vám budou věnovat s maximální péčí.

kadeřnictví

Kadeřnické služby pro každou ženu

Je mnoho možností, jak využít tyto zkrášlující služby a v podstatě se nechat alespoň chvíli hýčkat v příjemném prostředí.

  • Lze si nechat vytvořit speciální účes, který vám bude rozhodně slušet. To se hodí nejen v případě plesů nebo svatebních příprav, ale i pro běžné nošení, protože když se žena cítí dobře, tak její krása vynikne ihned na první pohled.
  • Využít můžete rovněž profesionálních služeb, kdy si například oblíbíte Balayage či ombré.
    – Balayage je v podstatě technika, která vlasy zesvětlí jako klasický melír, ale nezničí je. Je to naprosto skvělý způsob, jak vlasům dodat dostatek výživy a zároveň jim připravit mnoho k sobě ladících různých odstínů. Ty přirozeně k sobě ladí a působí i velmi zajímavě. Díky tomu, že se pracuje pouze s délkou vlasů, tak pokožka na hlavě zůstane bez zásahu, přesto vznikne překrásný účes.
    – Ombré je trochu odlišná technika, kdy se pracuje trochu jinak s vlasy. Ty se rozdělí na polovinu a nedělí se na jednotlivé pramínky. Barva se postupně zesvětluje, a to od tmavého odstínu u kořenů až ke světlejšímu, který bude u konečků. Tato technika je celkem náročná, ale je velmi originální a vznikne skutečně oslnivý účes.
  • Vyzkoušet můžete keratinový zábal, který je velmi prospěšný. Hydratuje a dokáže do hloubky posloužit vašim vlasům, které poté vypadají daleko přitažlivěji, což není ani divu, protože budou daleko zdravější.
  • Můžete si dopřát zábal či další jiné kadeřnické služby.
  • Chvíle strávené v kadeřnictví Praha vám může zpříjemnit velmi chutná a kvalitní káva nebo i drink podle vlastního výběru a nabídky.

salon

Jedinečná krása

Povedený účes dokáže změnit každou tvář. Možná netušíte, jaká barva by vám slušela nebo účes který by vám nejvíce vyhovoval. To rozhodně nevadí, protože to je právě příležitost pro nový začátek. V kadeřnictví Praha pracují specialisté, kteří vám odborně poradí a doporučí to nejlepší pro vás. Pokud se bojíte nových technik nebo postupů, můžete zvolit klasický střih nebo způsob úpravy vlasů, na který jste zvyklí. Můžete se nechat obarvit, či zvolit trvalou nebo foukanou. To rozhodně není žádný problém. Dokonce jako bonus získáte tu nejosvědčenější radu, jak pečovat o své vlasy a efektivně je upravovat, aby bylo co nejméně práce s perfektně vypadajícím stylingem, který zvládne každá žena i v domácím prostředí. Neváhejte a přijďte si vyzkoušet tyto profesionální služby, které vás promění k nepoznání, a to do jedinečné krásy.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články