Laky na nehty – nejnovější trendy

Upravené ruce a nehty jsou naší vizitkou. Sice se říká, že v přirozenosti je krása, ale proč nevyzkoušet některý z laků na nehty. Vždyť nabídka je tak široká a těch možností různých zdobení. Barvy a vzory tak můžete střídat podle nálady. Inspirujte se letošními trendy v oblasti laků na nehty a vyberte si, jak zkrášlíte vaše ruce.
Nalakujte si vaše nehty barvou podle nálady, různě kombinujte a zdobte. Fantazii se meze nekladou.

laky na nehty

Barvy všude, kam se podíváš
Nic vám nezlepší náladu tak jako pestré a zářivé barvy. A bát se jich nemusíte ani na svých nehtech. V kurzu jsou totiž všechny barvy duhy. A je z čeho vybírat, protože paleta barev je opravdu široká. Bát se nemusíte ani různých barevných kombinací, které společně vytvoří jedinečnou symfonii na vašich nehtech.
Ombré není jen o vlasech
Jistě znáte styl pod názvem „ombré“, nejspíš především ve spojení s vlasy. I do oblasti nehtů se tento styl dostává. Šik tak jsou různobarevné přechody, které vytvoří dokonalou harmonii a zajímavý vzhled vašich nehtů.

Metalické odlesky
Metalické odlesky jsou skvělým nehtovým designem jako stvořené na nejrůznější party, diskotéky, plesy a oslavy. Šik jsou zelené, fialové a modré odstíny, které doladí váš party styl k dokonalosti.
Pastelové barvy pro lepší náladu
Náladu si můžete zlepšit laky na nehty v pastelových barvách. A aby to nebyla nuda, klidně si nalakujte každý nehet jinou barvou. Anebo si rovnou vytvářejte svoje vlastní a originální odstíny.

nalakované nehty

Nalakované nehty
Neutrální nude odstíny
Nude rozhodně neznamená nudné. Ba naopak, přirozené tělové odstíny jsou pořád v kurzu a nejspíš nikdy nevyjdou z módy. Hodí se ke všemu a skvěle doplní váš outfit, ať už si vyrazíte kamkoliv.
Různé druhy zdobení
Skvělou tečkou na nalakovaných nehtech může být nejrůznější zdobení v podobě perliček, vzorů, kovového zdobení a dalších podobných doplňků, které udělají nehty zajímavějšími.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články