Kojení bez bolesti

Kojení je pro miminko velmi přínosné a v ideálním případě by mělo být jeho jedinou potravou, a to minimálně do věku 6 měsíců. Mnoho maminek se ovšem nechá odradit hned na začátku, kdy různými faktory dochází k tomu, že kojení není příjemné, ale naopak bolí. Byla by ovšem velká škoda se připravit o to jedinečné spojení mezi matkou a dítětem, a zároveň také z důvodu benefitů kojení pro miminko, přejít na umělé mléko.

bolestivé bradavky

Aby kojení nebolelo

Nesprávná technika kojení má často za důsledek bolestivé bradavky . To může vyústit až v bolestivé ragády a další potíže jako je krvácení. V takovém případě pak se žena bojí dalšího kojení z důvodu zhoršení potíží. Když už tento problém nastane, je vhodné dbát na správnou polohu při kojení a také na správnou technikou sání. Vybavit se ovšem můžete i pomocníky, kteří vám přinesou vytouženou úlevu.

Bolestivé bradavky už budou minulostí

Bolestivé bradavky už konečně mohou být minulostí. Díky doplňkům v podobě náplastí a balzámu můžete zmírnit nepříjemné projevy jako jsou odřeniny, ragády a podráždění. Za pomoci použití přírodních produktů se brzy opět budete moci radovat z rituálu během kojení a z jedinečného spojení mezi vámi a miminkem.

Multi-Mam-Compresses-Dop

Balzám a náplasti jako první pomoc v případě bolavých bradavek

První pomocí pro bolavé a poraněné bradavky jsou bioaktivní nelepivé náplasti . Ty vám poskytnou nejen okamžitou úlevu a snížení bolesti, ale také brání přenosu infekce. Zároveň tyto neviditelné obklady podpoří přirozený regenerační proces. Gel v náplastech obsahuje čistě jen přírodní složky, takže jej před kojením nemusíte smývat. Dopřejte vašim bradavkám intenzivní a účinnou péči v podobě náplastí s přírodními složkami a zažijte nepopsatelnou úlevu. Od bolestivých bradavek vám může pomoci i mast s obsahem lanolinu a tuku z ovčí vlny. Ta podpoří regeneraci a poskytne ochranu i během kojení samotného. Postará se o dokonalou hydrataci pokožky.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články