Netrestejte pleť, potěšte ji

V dnešní době existují na různých sociálních platformách nebo webech s videi opravdu bohaté návody na to, jak si sestavit každodenní pleťovou rutinu, abyste vaší pleti dopřáli opravdu kvalitní servis, jak se tak říká. Podívejte se na ně a prostudujte si, co všechno obsahuje zázrak jménem kosmetika. To nejsou jenom krémy nebo laky na nehty z drogerie. A když už jsme u toho, v drogerii byste měla omezit nákupy konvenční kosmetiky. Netvrdíme, že některé produkty nejsou špatné, navíc se teď v drogerii rozšiřuje sortiment značek, kterým není jedno, co jejich kosmetika obsahuje, a používají látky, které jsou vhodné pro vegany a nijak neubližují zvířatům, například. Dále se začínají hlásit i k tomu, že se vyhýbají při výrobě kosmetiky i látkám jako jsou parabeny a silikony, které s naší pletí anebo třeba i s vlasy nečiní nic dobrého.

štětce

Vyzkoušejte přírodní alternativy

Teď si říkáte, že vás ani nehne, protože u přírodní kosmetiky nemůžete čekat žádné dobré výsledky. Ale opak je pravdou. Dokonce můžete tak podpořit i lokální české tvůrce, kteří si naší pozornost rozhodně zaslouží a kteří se se svými produkty už dostali nejednu milovnici a uživatelku kvalitní přírodní kosmetiky. Například taková děvčata z Biorythme, které vyrábí netoxické a přírodní deodoranty a krémy, na ně si můžete přečíst nejednu krásnou recenzi.

kosmetika

Existují přímo i internetové obchody, které takovou netoxickou a přírodní kosmetiku prodávají, kde najdete i vhodné přípravky pro domácnost, které vás nezruinují a které se postarají i o to, aby vaše prádlo bylo vyprané bez zbytečné chemie a abyste měli uklizeno bez bakterií a nečistot. Možná že tomu teď nevěříte, ale až vyzkoušíte, uvidíte, že je na tom něco pravdy. Stačí, když se začnete nebát a něco si o tom přečtete nebo se podíváte, co si o tom myslí jiní.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články