Proč pořád nemůžu zhubnout?!

Nedaří se vám, milé žen, stále zhubnout, ať děláte, co děláte? A přitom držíte neustále diety, přidali jste chůzi Nordic Walking, která je v poslední době tak velice propagovaná jako správný životní styl?
Možná je to o správném nastavení vaší mysli. Jestliže jste se sebou stále nespokojená a prožíváte svůj každodenní život jen ve výčitkách. Když sáhnete po krajíčku chleba, pak rovnou s tím, že je to „zakázané jídlo“. Sic ho sníte, ale už během trávení si to opět vyčítáte …, pak už konečně uznejte, že tudy cesta nevede.
Inspirujte se mnohými dobrými radami a nápady, jak se celkově uvolnit, česky řečeno „hodit do klidu“. Harmonizujte své vědomí, ale i nevědomí.

osobní váha ukazuje tloušťku

Přestanete si tak vyčítat spoustu věcí. To ale nepřijde jen tak samo od sebe. Něco pro svou klidnou mysl budete muset udělat. Hlavně se umět naladit, aby do vás a kolem vás proudila pozitivní energie. Jen, když budete v klidu a pozitivně naladěná, půjdou pak nadbytečné kilogramy někdy jakoby samy od sebe pěkně dolů. Tukové polštářky nezmizí den ze dne, ale postupně budete poznávat, že když je vám pocitově lépe, snadněji se vám hubne.
Hlavně se ale přestaňte neustále pozorovat v zrcadle a každodenně stoupat na váhu. Ta vám stejně neukáže nic, co byste chtěla vidět. Protože své vědomí stále dokolečka jen frustrujete. Řekněte si jednou a provždy už konečně NE a naordinujte si zdravý životní styl spolu s přesvědčením, že když to myslíte vážně, pak to také dopadne dobře.

mladá žena medituje

Vždycky všechno nějak dopadne správně, tak nejlépe pro vás, jak jen to jde. Jenže ono slůvko „správně“ je velmi kostrbaté. Co je pro jednoho správně, pro druhého nikoliv a přesně naopak. Přestaňte být na sebe už konečně přísná a dovolte sama sobě se radovat ze života. Máte kilíčka navíc? No a co? I tak můžete být ráda, že jste přece na světě, že vám byla dopřáno se vůbec narodit a žít. A abyste žila život takový, jaký chcete, to je přece nyní už jen a jen na vás samotné.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články