Doba koronavirová = doba internetová

Najednou začínáme zjišťovat v době koronavirové, že až zase tak moc na nákupy nemusíme chodit a také vyžijeme. Sice rodiče školních dětí mívaly problémy se školními pomůckami, když byla papírnictví zavřená, ale i to se dalo zvládnout pořízením sešitů a per přes internet.

elektronický obchod

Doba koronavirová je doba internetová. Navádí nás na cestu, kterou jsme léta odmítali a tvrdohlavě jsme navštěvovali kamenné prodejny dle hesla, že jsou nám bližší lidské tváře, než automaty na webech. Ale došlo i na nás. A možná jste i zjistili, že jste váš už tak napjatý rodinný rozpočet trošku „osladili“ levnějším zbožím. Leckdy se dá právě na internetu nakoupit výhodně, a to proto, že nabízejí různé akce, jelikož nemají tak velké skladovací prostory a zájmem prodejců je co nejrychleji prostory vyprázdnit, aby je mohli zavézt zase dalším a inovativním zbožím. Ani slevy na dopravě nejsou zanedbatelné. Nejvíce s nimi přicházíme do styku před vánočními svátky, kdy různí prodejci nabízejí „černé pátky“ tak zvané Black Friday, kdy poštovné bývá zcela zdarma.

děvče s nakoupeným zbožím

Výhodou a doporučením je, pokud si častěji objednáváte u určitého prodejce či výrobce, zajistit si věrnostní kartu, pokud ji ovšem poskytuje. Díky těmto věrnostním kartám máte nárok zpravidla i na dopravu zdarma anebo se dozvídáte o výhodných slevách jako první. Obchod vás s informacemi o zlevněném zboží osloví dříve, než oficiálně ostatní potencionální zákazníky. Nenechte se o tuto výhodu připravit. Leckdy lze ušetřit pořádný ranec peněz, obzvláště, pokud se jedná o dražší kousky módního oblečení, které výrobce zpravidla zlevňuje rovnou o padesát procent. Pokud nejste vysloveně žena, která musí být poslední výdobytky mody, počkejte si na slevu a vyděláte na tom. Váš rodinný rozpočet sleva pěkně zahřeje! Navíc obchodníci pro věrné zákazníky s věrnostní kartou pořádají i různá setkání s pohoštěním.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články