Svatební šaty z pohledu novodobé nevěsty

Každá žena si představuje svůj svatební den po svém. Nelze přehlédnout skutečnost, že je současná doba otevřená novým nápadům, stylům, ale i tradicím. Stejně tak se tedy žena v roli budoucí nevěsty staví do pozice organizátora toho nejbáječnějšího dne v jejím životě – svatbě.
Vybrat si model, do kterého se obléknete rovněž není nic, co byste nezvládly, obzvláště v době, která je plná netradičních a možná i extravagantních svatebních šatů.svatební šaty

Princeznovská sukně se už nenosí

Když se řekne slovo nevěsta, všichni si ji představí v bílých princeznovských šatech, které mají dlouhou vlečku a půvabní závoj. Tato představa je však už pouhou minulostí, protože si dnes už většina žen vybírá celkem jiný styl šatů.
O co je aktuálně největší zájem?
V popředí jsou krátké střihy, hluboký výstřih, mnohdy i dlouhý rukáv a tolik nestárnoucí krajka. V mnoha případech nemají šaty zastínit krásnou postavu ženy, ale naopak ukázat všechny přednosti a něžné křivky.
Obepnuté, ale současně i decentní šaty, které jsou výjimečné svým střihem, ale třeba i známým návrhářem je to, co hledá každá nevěsta.
Rovněž tak je čím dál tím více v módě – nechat si jich ušít na míru a ukázat tak všem vaši fantazii a originální nápad.

O bílé barvě šatů to už opravdu není

Tradiční, je mít na sobě šaty bílé barvy. Není to ovšem povinnost, které se musí držet každá žena v den její svatby. Jelikož se jedná o významný den, který si budoucí manželé můžou přizpůsobit jejich představám, a to do všech detailů, hledí se i na představení nových tradic a barev.
Vdát se v jiné barvě, než je ta bílá je tedy něco, co se pokládá za nynější a stejně velmi honosné.žena v bazénu

Svatba v teniskách? Nic neobvyklého!

Chtěli byste se s partnerem ve svatební den cítit pohodlně a spokojeně i díky tomu, že budete mít obuv, která vás nebude nutit se brzy přezouvat? V tom případě si obujte tenisky, ve kterých podáte váš velký den v retro stylu.
Nemusíte být pouze za nevěstu, která bude za všech okolností elegantní, ale dopřát si můžete právě i obuv jménem „conversky“.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články