K hubnutí potřebujete uvolněnou a pozitivní mysl

Spousta lidí řeší problém přibírání na váze v období karantény a nastalé situace, kdy nemůžeme z důvodu vládních opatření sportovat, jsme zavření doma mezi čtyřmi stěnami.
Mnozí smutné a pro ně, depresivní období, řeší větším příjmem jídla. No, a problém je na světě. A pak se diví a mají ještě větší smutné období, kdy řeší jak přebytečná kila shodit. Jde to většinou ztěžka. Proto, pokud můžete, nepodléhejte současné situaci.

procházka v parku při dešti

Víme, lehce se to řekne, ale dělejte vše pro to, abyste neklesali na mysli. Komunikujte, telefonujte přátelům a známým, zavolejte jim a optejte se, jak se jim daří, proberte vše na co si vzpomenete, ale smutným událostem se vyhýbejte. Zavzpomínejte na veselé příhody, které jste spolu prožili, naplánujte zase setkání a vymýšlejte program už nyní. A choďte! Dejte si závazek, že KAŽDÝ DEN vytáhnete paty z domova. I když prší. To, že prší, ještě nemusí znamenat, že automaticky zůstanete doma, protože přece prší?
Déšť není chemická sloučenina, ani žíravina, která by vám rozežrala deštník a pohltila vás a zmizeli byste z povrchu zemského.
Je to jen obyčejná voda, která umí i příjemně šumět, pohladit váš deštník a stéct po kapkách z nepromokavého oblečení. Nazujte si pořádné boty, dobře se oblékněte, vezměte deštník do ruky anebo se zahalte do pláštěnky a otevřete dveře svého bytu a vykročte.

déšť a holínky a deštník

Procházky dělají dobře naší duši, vnímejte okolí a zpěv ptáků, první sluneční paprsky, které vás polechtají na tváři.
Prohlédněte a začněte si všímat, že se lidé i usmívají, vyhledávejte jen pozitivní věci, které vás cvrnknou do nosu a procházky prodlužujte a zvyšujte tempo. Stačí se jen naladit, ale to musíte chtít vy sami, nikdo jiný to za vás neudělá. A když budete přístupní pohybu, před svižnou procházkou si namíchejte matcha čaj – spalovač kalorií – který zrychluje metabolismus a pomáhá spalovat tuky až čtyřikrát rychleji!

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články