Úniková hra pro každého

Jste zábavná rodina, která zkouší stále nové věci, u kterých můžete trávit společné chvíle? Rádi si uděláte čas a věnujete se jen rodině? Je to skvělé a můžete prohlubovat rodinné pouto. Stále hledáte nové zábavy, kde byste svojí rodinu mohli otestovat a ujasnit si vedoucí a podřízené role? Mi vám jednu hru představíme. Je to zábava, u které budete muset ukázat, jak se dokážete zachovat v nepříznivých podmínkách, kdy na vás bude tlačit čas a před vámi bude těžké rozhodnutí.

úniková cesta

Zvládnete svůj úsudek vyhodnotit správně nebo se poddáte stresu. Na své kolegy v tomto případě členy rodiny vystartujete a začnete nadávat. Vyletíte jak kašpárek z krabičky? Nebo dokážete být ledově klidní i v těch nejtěžších situacích, když je na vás nátlak. Některém to možná už došlo a pro ty, co ne mluvíme o únikové hře. V dnešní době je velmi rozšířená. Lidé zkouší jaké to je si zahrát strategickou hru naživo a ne jen u monitoru počítače. Hry jsou určeny většinou pro dva až pětičlenné týmy. Ve hře vás čekají nejrůznější tajné hlavolamy, řešení šifer, hledání tajných předmětů, které vedou k dalším úkolům nebo k zamčeným zámkům.

zapeklité hlavolamy

Jeden úkol vás povede k druhému a ten zase k dalšímu. Na hru je striktně vymezený čas, za který musíte vyřešit všechny úkoly. Jinak z místnosti neuniknete. Můžete vyzkoušet jednu z mnoha her a herních míst. Mi vám představíme jednu hru, která se jmenuje Dvojitý agent. Hra se odehrává období sovětského svazu a KGB. Tajný agent jménem George se dostal k nejstřeženějším dokumentům s krycím jménem “Hvězda”. Nyní se ztratil a sním i tajné dokumenty. Vaším úkolem je zjistit o jaké dokumenty se jedná a kam se poděli. Najít tajného agenta a zjistit pravdu. Byl tajný agent opravdu agentem nebo ne? Budete mít dostatek času, abyste přišli na pravdu? Čas běží a KGB je vám v patách, tak pospěšte.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články