Pomocníci pro dokonalé a dlouhotrvající opálení

Jistě se těšíte na to, až budete moci nachytat první bronz. Vystavit své tělo slunečním paprskům a nechat se jimi zkrášlit. Protože co si budeme povídat, opálená pokožka vypadá prostě skvěle a opálené tělo sexy. Jak ovšem podpořit opálení, tak abyste bronz nachytali rychle a zdravě? A co udělat pro to, aby vám vydrželo co nejdéle? Vybavte se chytrými pomocníky, kteří si vezmou vaši kůži do parády. Užijte si letní radovánky a připravte se již teď na slunění a dokonalou bronzovou pokožku.

opalovací krém

Betakaroten
Betakaroten vaši kůži připraví na dokonalé a dlouho trvající opálení. Podpoří zdravou barvu kůže a dodá jí svěží nádech. Jedná se o antioxidant, který zároveň kůži chrání před poškozením v důsledku nadměrného působení slunečního záření. Zároveň vám také pomůže k rychlejšímu a dlouho trvajícím opálení. Přijímat ho můžete ze stravy nebo můžete vsadit na některý z doplňků stravy, který ho vašemu tělu dodá. A kdy začít s užíváním? Ideálně již jeden měsíc před zahájením sezóny a následně i pár týdnů poté.
Peeling před opalováním
Před samotným opalováním je vhodné na to připravit pokožku i z vnějšku. Dopřejte si proto dokonalý peeling celého těla i obličeje. Vaše pokožka se tak zbaví odumřelých kožních buněk, bude rozzářená a lépe přijme sluneční paprsky.

krém ve spreji

Nezapomeňte na krém s vhodným ochranným faktorem
Aby se vaše kůže nespálila, je nutné použít krém nebo mléko s dostatečným ochranným faktorem. Vybírejte podle typu vaší pokožky. Pro pobyt u moře nebo v horách samozřejmě sáhněte po přípravku s vyšším ochranným faktorem. Nezapomínejte na pravidelné mazání pokožky, abyste se vyhnuly jejímu spálení.
Hydratace po opalování
Po samotném opalování pak dopřejte pokožce hydrataci a zklidnění pomocí zvláčňujícího krému nebo tělového mléka. Tím také prodloužíte samotné opalování, které vám déle vydrží.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články