Pomocníci pro dokonalé a dlouhotrvající opálení

Jistě se těšíte na to, až budete moci nachytat první bronz. Vystavit své tělo slunečním paprskům a nechat se jimi zkrášlit. Protože co si budeme povídat, opálená pokožka vypadá prostě skvěle a opálené tělo sexy. Jak ovšem podpořit opálení, tak abyste bronz nachytali rychle a zdravě? A co udělat pro to, aby vám vydrželo co nejdéle? Vybavte se chytrými pomocníky, kteří si vezmou vaši kůži do parády. Užijte si letní radovánky a připravte se již teď na slunění a dokonalou bronzovou pokožku.

opalovací krém

Betakaroten
Betakaroten vaši kůži připraví na dokonalé a dlouho trvající opálení. Podpoří zdravou barvu kůže a dodá jí svěží nádech. Jedná se o antioxidant, který zároveň kůži chrání před poškozením v důsledku nadměrného působení slunečního záření. Zároveň vám také pomůže k rychlejšímu a dlouho trvajícím opálení. Přijímat ho můžete ze stravy nebo můžete vsadit na některý z doplňků stravy, který ho vašemu tělu dodá. A kdy začít s užíváním? Ideálně již jeden měsíc před zahájením sezóny a následně i pár týdnů poté.
Peeling před opalováním
Před samotným opalováním je vhodné na to připravit pokožku i z vnějšku. Dopřejte si proto dokonalý peeling celého těla i obličeje. Vaše pokožka se tak zbaví odumřelých kožních buněk, bude rozzářená a lépe přijme sluneční paprsky.

krém ve spreji

Nezapomeňte na krém s vhodným ochranným faktorem
Aby se vaše kůže nespálila, je nutné použít krém nebo mléko s dostatečným ochranným faktorem. Vybírejte podle typu vaší pokožky. Pro pobyt u moře nebo v horách samozřejmě sáhněte po přípravku s vyšším ochranným faktorem. Nezapomínejte na pravidelné mazání pokožky, abyste se vyhnuly jejímu spálení.
Hydratace po opalování
Po samotném opalování pak dopřejte pokožce hydrataci a zklidnění pomocí zvláčňujícího krému nebo tělového mléka. Tím také prodloužíte samotné opalování, které vám déle vydrží.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články