Která značka má nejlepší kosmetiku?

Víte která značka má nejlepší kosmetiku? Ale musíme vás upozornit, že není nikterak známá, protože se o ní nehovoří na každém rohu, nemá blikající neony a reklamy, přesto jí používá stále více žen, a navíc v tom nejlepším věku!
Nejlepší kosmetikou je vnitřní klid ženy.  Možná jste si všimli, zvláště starších dam, které kolem vás projdou a jejich tvář zdobí vrásky, jež posbíraly věkem, ale některá z nich má vrásek mnohem méně než vy ve čtyřiceti letech. Tyto dámy ani nemusejí být nalíčené, aby naše oko na nich s obdivem pohlédlo.

babička drží vnouče za ruku

Právě čistota jejich pleti, jasné oči a úsměv, který vydávají snad celým tělem je to, co nás k nim přitahuje. Jednou z takových dam byla i známá herečka Květa Fialová. Přesto, že zažila v mládí obrovské trauma, její život plynul dál a ona se vznášela jakoby na obláčku. Dovedli jste ji poslouchat hodiny a hodiny a její vševědoucí úsměv, jste milovali. Věřili jste jí i její anděly, kteří ji doprovázeli na její cestě životem. Byla to dáma smířená s tím, co zažila a uměla o životě nádherně vyprávět. A nemusela být nalíčená v tom nejmodernějším stylu. Ani byste to u ní nechtěli.
Byla krásná již jen tím, že byla.
A takové štěstí mívají ženy, které našly svůj vnitřní klid. Jsou spokojené, dosáhly všeho, co chtěly. Anebo jsou to ženy, které šly za svými sny, touhami a přáními. Nebály se ničeho, měly svou vizi a tu si naplnily. A nyní jsou šťastné. Žijí obklopeny velkou rodinou, se kterou se tuze rády setkávají a jejich vnoučata jim dodávají energii pro dny příští. Ale ani vnoučata nepřijdou nazmar.

babička prohlíží knížku s vnoučaty

V babičce mají obrovskou zásobárnu lásky, kterou dovede naplňovat jejich dětské životy. Není nic krásnějšího a obdivuhodnějšího než babička, která umí rozdávat smích, radost, lásku a vypráví dětem příběhy ze svého života.
Seznamuje je tak s dobou, kterou vnoučata nezažila, ale zároveň je propojuje s dědictvím, které tu po sobě zanechá, až jednou spokojeně odejde tam, odkud už není návratu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články